Reklama
Reklama

Adam Małysz w żałobie. Oto, jak żegna ważną mu osobę: "Człowiek o wielkim sercu"

Adam Małysz (44 l.) kolejny raz udowadnia jak empatycznym jest człowiekiem. Dwa dni temu zmarła osoba z bliskiego mu otoczenia. W prostych słowach na Instagramie wyraził swój smutek i żal. Zwłaszcza, że spotykali i znali się prywatnie.

Adam Małysz ma ostatnio bardzo napięty grafik. Nie dość, że jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, to jeszcze wystąpił w produkcji Netfliksa, a ostatnio pochwalił się nową pracą! Niestety dobrą passę popsuły przykre wiadomości zza granicy.

Adam Małysz w żałobie

Okazuje się, że Adam Małysz znał osobiście Dietricha Mateschitza, austriackiego miliardera, właściciela marki Red Bull, który miał istotny wpływ na rozwijanie wyścigów rajdowych, piłkarzy i skoczków narciarskich.

Jak dobrze wszyscy pamiętamy, w zespole Red Bull był też Adam Małysz. (skakali również Thomas Morgenstern, Andreas Goldberger, Daiki Ito i Gregor Schlierenzauer). Nasz najlepszy skoczek narciarski w historii pożegnał Mateschitza w poruszającym, żałobnym wpisie na Instagramie.

Reklama

Adam Małysz żegna Dietricha Mateschitza. "Był bardzo inteligentnym człowiekiem, o wielkim sercu"

22 października zmarł Dietrich Mateschitz, właściciel zespołów Red Bull oraz AlphaTauri w Formule 1. Mateschitz od kilku miesięcy mierzył się z rakiem trzustki, miał 78 lat.

"Przychodzę dziś do Was ze smutną wiadomością. Wczoraj, po krótkiej chorobie, zmarł Dietrich Mateschitz, austriacki miliarder, jeden z założycieli przedsiębiorstwa Red Bull GmbH oraz właściciel dwóch zespołów Formuły 1: Red Bull Racing i Scuderia AlphaTauri. Pan Mateschitz odszedł w wieku 78 lat".

"Będąc pod skrzydłami Red Bulla miałem okazję wielokrotnie spotkać się z nim. Dietrich Mateschitz był bardzo inteligentnym człowiekiem, o wielkim sercu! Niech spoczywa w pokoju".

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski i Adam Małysz: "Nigdy nie zabiegałem, by został moim przyjacielem"

Adam Małysz pochwalił się nową pracą. Nie zgadniecie, czym będzie się zajmował

Adam Małysz i jego majątek. Jak bardzo bogaty jest były skoczek narciarski?

Maciej Kurzajewski, czyli żona, romans i Kasia Cichopek. Historia miłości i rozstań

Synowie Kurzajewskiego: Franciszek i Julian. Co robią i jak wyglądają dziś?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy