Reklama
Reklama

Adam Małysz pokazał gorące zdjęcia z Majówki. Żona trzyma za pośladek

Adam Małysz (44 l.) i Izabela Małysz (43 l.) przez lata kariery skoczka nie mieli zbyt wiele czasu tylko dla siebie. Teraz małżeństwo wykorzystuje każdą okazję, aby być razem. Tym razem polska legenda skoków narciarskich zabrała swoją ukochaną na romantyczny wyjazd do Włoch. Jedno ze zdjęć przykuło uwagę internautów. Dlaczego Izabela Małysz trzyma rękę w tym miejscu?

Adam Małysz i Izabela Małysz: Majówka

Adam Małysz to niekwestionowana legenda sportu. Po zakończeniu kariery w skokach narciarskich wcale nie rozstał się na dobre z ukochaną dyscypliną. Od jakiegoś czasu pełni rolę dyrektora polskiej kadry. Zawodnicy zawsze mogą liczyć na jego wsparcie w sprawach organizacyjnych. Adam Małysz jest także odpowiedzialny za kontakty z mediami.

Emerytowany skoczek nie musi już uczestniczyć w wielogodzinnych treningach ani wyjeżdżać za granicę na konkursy Pucharu Świata. Teraz "Orzeł z Wisły" wiedzie spokojne, rodzinne życie, w którym pierwsze miejsce zajmuje jego żona, Izabela. Para od czasu do czasu jeździ razem na wspaniałe wycieczki, podczas których ma okazję odpocząć od codzienności.

Reklama

Tym razem Małyszowie wybrali się do Włoch. Wyjazd przebiegał znakomicie, co regularnie relacjonowali w mediach społecznościowych. Adam Małysz co rusz publikował na Facebooku posty ze zdjęciami pokazującymi, jak spędzają czas w najpiękniejszych zakątkach Półwyspu Apenińskiego. Uwagę internautów w szczególności przykuła jedna z fotografii, na której Małyszowie razem pozują. Żona skoczka chwyciła go bowiem za intymną część ciała. Dlaczego to zrobiła?

Adam Małysz pokazał gorące zdjęcia z Majówki

Adam Małysz i Izabela Małysz to małżeństwo idealne. Tworzą związek od 25 lat. Doczekali się córki Karoliny, która dziś ma już 25 lat. Pomimo tego, że ich relacja musiała poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z karierą skoczka, ich uczucie zdołało przetrwać wszelkie przeciwności losu. Patrząc na ich wakacyjne fotografie, nie sposób nie zauważyć, że wciąż łączy ich bardzo silna więź.

Jedno ze zdjęć opublikowanych przez Adama Małysza mogło wprawić wielu internautów w konsternację. Skoczek podzielił się dość śmiałym kadrem. Izabela Małysz pozując do fotografii spontanicznie złapała swojego męża. Nie wiadomo czy zrobiła to celowo, ale jej dłoń wylądowała na dość intymnym rejonie ciała. Żona Adama Małysza ułożyła swoją rękę znacznie poniżej pasa, na pośladku ukochanego. Fani od razu przystąpili do komentowania tego szczegółu. Wszyscy byli zachwyceni niesłabnącą wraz z upływem czasu miłością Małyszów i przesyłali serdeczne pozdrowienia.

Zobacz też:

Natalia Szroeder zorganizowała huczne urodziny. Na imprezie zabrakło jej ukochanego?

Danuta Holecka upodabnia się do Małgorzaty Rozenek-Majdan? Obwieszona złotem prowadzi "Wiadomości"

Córka Ewy Sałackiej w końcu to zrobiła. Po śmierci mamy nie miała wyjścia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy