Reklama
Reklama

Adam Kraśko rozmyślił się. Nie szuka już żony!

Wziął udział w programie "Rolnik szuka żony", aby znaleźć tę jedyną. Tymczasem szum medialny wokół jego osoby zmusił go do rezygnacji z poszukiwań.

Adam Kraśko (43 l.) trafił do show-biznesu licząc na to, że dzięki temu znajdzie żonę. Tymczasem właśnie z powodu popularności nie może się zakochać.

- Na razie nie ma mowy o żadnej dziewczynie - przyznaje w rozmowie z "Na Żywo".

Jak twierdzi, mało która kobieta byłaby w stanie wytrzymać zainteresowanie, jakie towarzyszy jego osobie.

- W związku trzeba być odpowiedzialnym i za siebie i za drugą połówkę. Może jak to nieco ucichnie, pomyślę o szukaniu tej jedynej - tłumaczy Kraśko.

Reklama

Póki co nic nie wskazuje na to, aby szybko znalazł na to czas. Po programie "Rolnik szuka żony" i "Celebrity Splash" wciąż jest zasypywany nowymi propozycjami.

Co prawda projekt programu o medycynie estetycznej został zawieszony, nie znaczy to jednak, że nie zobaczymy go wkrótce na szklanym ekranie. 

- Trwają właśnie rozmowy z telewizją publiczną na temat programu w rodzaju telenoweli, w którym byłbym jednym z uczestników - mówi celebryta.

Więcej szczegółów jednak zdradzić nie może. Jednocześnie pracuje nad swoją karierą wokalną w disco polo. - Każdy weekend do końca sierpnia mam zajęty koncertami - przyznaje. O wakacjach też musi więc zapomnieć.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Adam Kraśko | "Rolnik szuka żony" | Celebrity Splash!
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy