Reklama
Reklama

A jednak Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka rzeczywiście znów zostaną rodzicami?

A jednak to prawda? Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) po raz drugi zostaną rodzicami? Możliwe, że nieformalna rodzina modelki wkrótce się powiększy. Tym razem będzie chłopiec?

Życie Pauliny Krupińskiej przez ostatnie półtora roku kręciło się głównie wokół córki Antoniny. Modelka pytana niedawno o macierzyństwo wyznała: "Mam takie momenty, że chciałabym się wystrzelić w kosmos, będąc z dzieckiem 24 godzin na dobę, siedem dni w tygodniu". 

Jednak mówiła też, że wszystkie jej przyjaciółki mają po dwojgu dzieci i ona będzie je gonić. O powiększeniu rodziny marzy też jej życiowy partner, muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka . 

- Chciałbym, żeby moja córka miała rodzeństwo, bo życie jedynaka jest smutne. Bardzo lubię dzieci. Mam nadzieję, że nie powiedziałem w tej sprawie ostatniego słowa. Byłoby super, gdyby dołączył do nas chłopiec - wyznał "Twojemu Imperium" pod koniec zeszłego roku.

Reklama

Niewykluczone, że jego marzenie już się spełnia. Niedawno gruchnęła bowiem wieść, że miss Polonia 2012 jest w ciąży. Para słynie z  dyskrecji, nie ma więc co liczyć na to, że podzieli się tą radosną nowiną z mediami. 

Jednak dziennikarze nie mają żadnych wątpliwości. W "Party" piszą, że Paulina w ciążę zaszła niedawno i nie przeszkadza jej to w pracy. Z kolei w "Fakcie" utrzymują, że co prawda Krupińska milczy na temat kolejnego dziecka, ale znajomym już pochwaliła się dobrą nowiną.

"Paulina jest bardzo szczęśliwa. Pochwaliła się, że spodziewa się dziecka" - twierdzi znajomy modelki.

Złośliwi żartują, że jedyna nadzieja w Kayah, byłej partnerce Karpiela-Bułecki. Bo gdy urodziła się Antosia, właśnie ta wokalistka obwieściła to światu.

Twoje Imperium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy