Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

72-letni Karol Strasburger został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka!

Jak dowiedziała się redakcja Pomponika, 72-letni Karol Strasburger został ojcem! Informację potwierdziła nam żona prezentera, Małgorzata Waremczuk (35 l.). Znamy imię i płeć dziecka!

Ślub Karola Strasburgera z młodszą o trzydzieści pięć lat Małgorzatą wzbudził przed kilkoma miesiącami sporo emocji. Para w ten sposób udowodniła wszystkim, że łączące ich przez dziesięć lat uczucie jest prawdziwe. 

Reklama

Mimo że pojawiało się sporo negatywnych komentarzy na temat ich związku, to zakochani starali się nie przejmować złośliwymi opiniami. Oboje starali się chronić swoją prywatność. 

Wiadomość o swoim ślubie ukrywali do ostatniej chwili. Tylko najbliższa rodzina została zaproszona na ceremonię. Już wtedy pojawiły się pierwsze plotki o ciąży ukochanej Strasburgera, jednak para nie chciała wprost potwierdzić tych doniesień. 

Teraz wiadomo, że informacje o stanie błogosławionym Waremczuk okazały się prawdą. Małgorzata i Karol kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Wiadomo, że Strasburgerowi urodziła się córeczka, której dali na imię Laura. 

"Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji" - powiedziała "Super Expressowi" żona Strasburgera. 

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama