Reklama
Reklama

66-letnia Ewa Kasprzyk znów zaskakuje. Jej zdjęcia zaszokowały fanów

Ewa Kasprzyk od lat udowadnia, że wiek to tylko liczba. Aktorka czerpie z życia pełnymi garściami i może pochwalić się młodzieńczym uosobieniem. Ostatnio utwierdziła fanów w przekonaniu, że ma kondycję lepszą niż jej niejedna młodsza koleżanka. Takich akrobacji nikt się nie spodziewał!

Ewa Kasprzyk ogromną sławę i rozpoznawalność zyskała, gdy w 1988 roku po raz pierwszy wcieliła się w rolę Barbary Wolańskiej w kultowym już filmie "Kogel-mogel". Od tego czasu jej popularność nie słabnie, a kolejne to poczynania aktorki interesują fanów. Nie da się ukryć, że w życiu 66-latki wiele się dzieje, nie tylko na polu zawodowym, ale również prywatnym.

Niedawno artystka udała się do Kanady na Toronto International Film Festiwal 2023, gdzie promowała film "Chłopi", a swoje wojaże ochoczo relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Na jednym zdjęciu widzimy, że ta aż stanęła na głowie!

66-letnia Ewa Kasprzyk znów zaskakuje. Tym razem aż stanęła na głowie

66-latka na Instagramie czuje się jak ryba w wodzie, a jej poczynania śledzi już ponad 100 tysięcy osób. Aktorka uwielbia kontakt z fanami i co chwilę wrzuca nowe zdjęcia lub filmiki. Kilka dni temu pochwaliła się, w jaki sposób przygotowywała się do wyjścia na czerwony dywan i wielkiej premiery "Chłopów". Jak się okazało, Kasprzyk postawiła na aktywność fizyczną i w pewnym momencie aż stanęła na głowie.

"Od rana staję na głowie. Premiera za kilka godzin" - podpisała swoje wyczyny.

Taka zaskakująca fotka poruszyła internautów, którzy ochoczo zaczęli komentować i podziwiać akrobacje gwiazdy.

"Myślałam, że to trening przed lotem w kosmos", "Ale figura", "Jak zwykle szalona" - pisali.

Też jesteście pod wrażeniem?

Przeczytajcie również:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy