Reklama
Reklama

56-letnia Ewa Minge już tego nie ukrywa. Na jaw wyszła cała prawda. Niewiarygodne, co wyznała

Ewa Minge (56 l.) sprawiła, że internauci zaniemówili z zachwytu. Wystarczyło, że znana projektantka modowa pokazała się na Instagramie w stroju kąpielowym. Gwiazda jest bardzo poruszona opiniami obserwatorów i zabrała już głos ws. sposobów na utrzymanie ciała w nienagannej kondycji. Oto co powiedziała.

Ewa Minge zachwyca sylwetką. Pokazała się w stroju kąpielowym

Ewa Minge ma 56 lat, jednak jej sylwetka zdaje się zatrzymana w czasie co najmniej 20 lat temu. Gwiazda zachwyca tak nienaganną figurą, że z podziwu nie mogą wyjść tysiące osób obserwujących profil projektantki na Instagramie.

Ewa Minge nie kryje, że czuje dumę i z chęcią prezentuje swoje ciało nad basenem. Na Instagramie dopiero co pochwaliła się długimi nogami oraz wyjątkowym poczuciem stylu: tym razem padło na jednoczęściowy strój kąpielowy w białym kolorze. Następnie zabrała głos i wyjawiła, jaki jest jej sposób na wysportowaną sylwetkę. Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Reklama

Ewa Minge o swoich sposobach na zadbaną sylwetkę

Pod postami Ewy regularnie pojawiają się pytania o sposób na zadbaną sylwetkę. Minge nareszcie postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

"Dostaje od was liczne pytania, w jaki sposób dbam o swoją figurę i co takiego wpływa na to, że pomimo wiosen wielu, dobrze po pięćdziesiątce trzymam formę. Otóż jeśli tylko mam możliwość, bez względu na porę roku dnia, pływam. Pływam od dziecka [...]" - opowiadała na najnowszym nagraniu z basenu.

Ewa Minge wyznała też, że wiele zawdzięcza swojej mamie, która nauczyła ją pływać w bardzo młodym wieku.

"Wyciągnąć mnie na bieganie to jest praktycznie niemożliwe" - mówiła dalej, podkreślając, że wyjątek stanowi syn, który raz na jakiś czas zaciągnie mamę na fitness.

"[...] natomiast jeśli widzę wodę, to jak ta przysłowiowa ryba wyskakuje z reklamówki prosto do basenu, jeziora, morza i pływam, pływam i korzystam tyle, ile się da" - wyjawiła w sieci.

Projektantka Ewa Minge bierze pod uwagę wyjazd z Polski. Takie ma plany

Znana projektantka dziś bardzo ceni spokój. Po osiągnięciu sukcesu w świecie mody bierze pod uwagę różne scenariusze. Jednym z nich jest wyjazd z kraju.

"Nie ukrywam, że sprawdzam od dłuższego czasu, w którym rejonie Sycylii chcę zamieszkać na stałe. Włochy zawsze były moim drugim domem. Tu zaczęła się moja prawdziwa kariera międzynarodowa. Schody hiszpańskie w Rzymie, cykl pokazów Alta Moda Alta Roma, to mój kosmiczny start i dozgonna miłość do tego kraju. Pomieszkiwałam w Rzymie, w Mediolanie, na Sardynii, ale Sycylia jest moim emocjonalnym domem" - opowiadała w rozmowie z Super Expressem.

Minge podkreśla, że dziś najważniejsze są dla niej klasa i inteligencja, a nie luksus i bogactwo na pokaz. Jak sama napisała: "Bywa bogato i bywa skromnie w moim życiu".

Czytaj też:

Minge przerwała milczenie ws. Hołowni. Zauważyła jedno. Od razu o tym zaalarmowała ludzi

Ewa Minge rozszyfrowała zamiary Faustyny. Wszystko jest zapisane w jej sukni ślubnej

Ledwie Opozda i Królikowski obrzucali się oskarżeniami, a teraz takie wieści. Nie była w stanie dłużej milczeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy