Reklama
Reklama

50-letnia Renata Gabryjelska nie ma dzieci. Czego żałuje?

Renata Gabryjelska (50 l.) sławę zyskała za sprawą serialu "Złotopolscy", który przez wiele lat emitowany był na TVP. Aktorka i modelka od 20 lat jest żoną Stanisława Tyczyńskiego. Para nie zdecydowała się na dziecko, a Gabryjelska po latach zdradziła, czego żałuje.

Renata Gabryjelska to modelka, aktorka i reżyserka filmowa. Widzowie mogą kojarzyć ją z roli Ewy w serialu "Złotopolscy". Kobieta była popularna w latach 90. XX wieku i odnosiła sukcesy w show-biznesie. 

Została I wicemiss Polonia, a jej kariera prężnie się rozwijała. 50-latka swoją urodą zachwycała publikę, a zdjęcia z jej wizerunkiem gościły na wielu okładkach, w tym na rozkładówce "Playboya".

Gabryjelska w 2002 roku wyszła za mąż za Stanisława Tyczyńskiego, a rok później zniknęła z mediów. Niedawno kobieta udzieliła szczerego wywiadu i zdradziła kilka informacji na swój temat.

Reklama

50-letnia Renata Gabryjelska nie ma dzieci. Czego żałuje?

Renata Gabryjelska udzieliła wywiadu dla portalu cozatydzien.pl, w którym zdradziła nieco szczegółów na temat rezygnacji z macierzyństwa i kariery aktorskiej. 50-latka przyznała wprost, że w jej życiu wygrała miłość do męża.

Aktorka pokreśliła, że dostaje wiele zapytań na temat jej ewentualnego powrotu na plan zdjęciowy. Czy fani jej talentu zobaczą ją jeszcze na ekranie?

W dalszej części rozmowy Renata Gabryjelska zdobyła się na podsumowanie swojego życia. Opowiedziała, czy "5" z przodu coś zmienia i uzewnętrzniła się na temat macierzyństwa.

Zapytana wprost o to, czego żałuje, odpowiedziała.

Artystka opowiedziała także o swoim związku i relacji, jaką udało jej się zbudować z ukochanym. Kobieta wyznała, że w małżeństwie "dużo przeszli", ale udało im się wypracować zdrowe nawyki.

W wywiadzie Gabryjelska opowiedziała także o wyprawie w Himalaje. Renata wyznała, że od dziecka marzyła o podróży w kierunku najwyższego pasma górskiego na Ziemi, jednak zdiagnozowana wada serca uniemożliwiała jej to przedsięwzięcie. Ostatecznie gwieździe udało się spełnić ten pomysł i wyruszyła do Nepalu. 

Renata Gabryjelska: wiek, kariera

Renata Gabryjelska urodziła się 6 marca 1972 roku w Olsztynie. Studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła także studia w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale reżyserii. Karierę rozpoczęła od modelingu, a w 1993 roku zdobyła tytuł I wicemiss Polonia.

Na ekranie pojawiła się w 1995 roku i wcieliła się w rolę Kingi w filmie Juliusza Machulskiego "Girl Guide". Największą popularność zyskała za sprawą występowania w serialu "Złotopolscy". 

W 2003 roku wycofała się z życia publicznego. Wkrótce zaczęła realizować krótkometrażowe filmy dokumentalne. W 2017 roku ruszyła na wyprawę w Himalaje, a podróż udokumentowała w serialu "Moc dziewuch".

W 2019 roku wyreżyserowała pełnometrażowy film "Safe Inside".

Zobaczcie również:

Anja Rubik zachwycona nową miłością: "Niczym modliszka połykałam partnerów"

Żona Mroczka kusi w sieci. Pokazała zdjęcie w wannie

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Renata Gabryjelska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy