Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl
Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »

23-letni syn Beaty Kempy ubiega się o mandat posła. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą

Czarek Kempa (23 l.) ma apetyt, by zasiąść w polskim parlamencie. Czy się uda?

Syn europosłanki i byłej minister do spraw pomocy humanitarnej ma 23 lata, z wykształcenia jest leśnikiem i ubiega się o mandat posła z wrocławskich list Prawa i Sprawiedliwości. Po wygranych wyborach chce zająć się ochroną środowiska i szerzeniem patriotyzmu.

Reklama

W swoim pierwszym wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" zdradza, że został już przedstawiony Jarosławowi Kaczyńskiemu i jest wdzięczny za "ogromną szansę", jaką dostał.

Zdaje sobie jednak sprawę, że "spoczywa na nim podwójna odpowiedzialność, bo przecież jest synem Beaty Kempy".

Z rozmowy możemy dowiedzieć się, że chłopak jest myśliwym, członkiem koła łowieckiego "Hejnał" w Sycowie, i - podobnie jak dziadek - kocha polować. W internecie można zobaczyć jego zdjęcia z upolowanymi dzikami czy kaczkami.

"Nie ma powodu, aby wstydzić się tego, co się kocha. Myślistwo to moja pasja. Jestem dumny, że podtrzymuję tę rodzinną tradycję. Poza tym jako myśliwy mogę mieć aktywny i pozytywny wpływ na środowisko" - tłumaczy na łamach tabloidu.

Interesuje się również historią, szczególnie bliski jest mu temat Żołnierzy Wyklętych - przez "pewną grupę osób" zafałszowywany.

Pochwalnych słów nie szczędzi także znanej mamie, która - jego zdaniem - "jeśli jest czemuś oddana, to całym sercem".

"Mama jest wytrawnym politykiem od kilkunastu już lat. Mogę się tylko cieszyć, że mam okazję korzystać z jej doświadczenia. Widziałem pracę polityka na każdym niemal szczeblu. I wiem, że to naprawdę ciężka praca. (...) Wiem, że mam w sobie na tyle sił i pokory, aby się jej podjąć. Dostałem ogromną szansę od Zjednoczonej Prawicy i naprawdę jestem za nią wdzięczny".

Partnerką Czarka jest pochodząca z Kobylej Góry Miss Nastolatek Wielkopolski 2015 Sandra Cieślak. W mediach społecznościowych można zobaczyć wiele ich wspólnych zdjęć, na których nie szczędzą sobie czułości.

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama