Reklama

Reklama

Reklama

1,5 roczna córka Maślaków nadal nie chodzi. Internauci ostrzegli rodziców

Rafał i Kamila Maślak doczekali się dwójki dzieci, a szczęściem rodzinnym często chwalą się w sieci. To właśnie za sprawą mediów społecznościowych internauci dostrzegli, że młodsza pociecha celebryty i jego żony nadal nie chodzi. Spanikowani rodzice udali się do lekarza, a tym, co powiedział im specjalista, podzielili się w internecie!

Rafał i Kamila Maślak w 2018 roku wzięli ślub. Rok później zakochani doczekali się syna Maksymiliana, a w 2021 roku na świecie pojawiła się ich córeczka, Michalina. Małżonkowie ochoczo relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, a na załączonych przez nich filmikach i zdjęciach często pojawiają się pociechy.

Jakiś czas temu internauci zauważyli, że młodsze dziecko Maślaków ma już 1,5 roku, a nadal nie chodzi.

Zaniepokojeni rodzice prędko udali się do specjalisty. Co im powiedział?

Reklama

Rafał Maślak i Kamila Maślak udali się z córką do lekarza. Dziewczynka nadal nie chodzi!

Czujni internauci w mig zauważyli, że dziewczynka nadal nie chodzi. Publika przejęła się i dopytywała Maślaków, jaki jest stan zdrowia ich córeczki. Również Kamila zestresowała się niepokojącymi wiadomościami i udała się z córką do fizjoterapeuty. Kobieta przyznała, że do tej pory nie zwracała na to uwagi.

"Przyjechaliśmy właśnie do fizjoterapeuty sprawdzić, dlaczego misia mając piętnaście miesięcy, jeszcze nie chodzi. Nie zwracałam na to jakoś uwagi, dopóki kilkoro z was nie zadało mi właśnie tego pytania. Przez to trochę zaczęłam się martwić. Postanowiłam więc, że dla pewności to sprawdzę" - powiedziała w opublikowanym InstaStories.

Jak się później okazało, nie ma powodu do niepokoju, a Michalinka rozwija się prawidłowo.

"Misia robi prawidłowe postępy. Nie ma więc nic, co mnie mogłoby niepokoić. Mam jej dać tylko więcej czasu, a jeszcze tego czasu ma sporo" - dodała modelka.

Żona Rafała dodała, że bardzo często dostaje niemiłe wiadomości, a fani zarzucają jej, że zaniedbuje dzieci.

Zobaczcie również:

Rafał Maślak promuje wychowywanie dzieci z paskiem w dłoni? Model wrzucił do sieci zaskakujące wideo!

Gala Derby 2022. Polscy celebryci bawią się w angielską arystokrację

Rafał Maślak w nowej fryzurze. Syn prawie go nie poznał


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak | Kamila Maślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy