Reklama

Reklama

Reklama

Lipiec 2022 niesie strach wśród astrologów. Oto 4 najniebezpieczniejsze dni tego miesiąca

Lipiec 2022 okiem astrologów zapowiada się niezwykle niebezpiecznie. W tym miesiącu przewidują gwałtowne wydarzenia, na które ludzie nie są przygotowani. W lipcu wszechświat przygotował aż 4 pułapki w postaci najniebezpieczniejszych dni. Lepiej uważaj i nie ruszaj się wtedy z domu!

W lipcu 2022 planety przechodzą przez niebezpieczne układy, które niosą strach wśród astrologów. Czujesz, że w pewnych dniach czujesz się doskonale, a w innych nie masz ochoty nawet wyjść z łóżka? To wszystko sprawka planet, które powodują problemy w Twoim życiu. Sprawdź 4 najbardziej niebezpieczne dni lipca 2022

5 lipca 2022: negatywne ruchy Marsa i Merkurego

5 lipca 2022 to kulminacja dwóch najniebezpieczniejszych zjawisk w astrologii. We wtorek Mars przejdzie w znak Byka, a Merkury w znak Raka. To spowoduje, że obie planety będą przeciwko nam.

Tego dnia przez Marsa większość osób może stać się przestraszona i podejrzliwa. Z kolei przez Merkurego poczujemy osłabienie fizyczne i psychiczne

Reklama

Postaraj się nie podróżować, a jeśli sytuacja tego wymaga - bądź czujny. Otoczenie nie będzie Ci sprzyjało. Najlepiej w tym dniu zostań w przyjaznym i komfortowym dla siebie otoczeniu. 5 lipca 2022 będzie najbardziej niebezpiecznym dniem miesiąca.

13 lipca 2022: Superksiężyc

13 lipca 2022 będziemy świadkami Superksiężyca. Jednej z najniebezpieczniejszych pełni, kiedy to Księżyc jest najbliżej Ziemi. Oprócz ekscytacji i dreszczyku emocji, możemy też się spodziewać niekorzystnych skutków ubocznych Superksiężyca.

Jednocześnie na niebie będzie można obserwować wejście pełni w znak Koziorożca. Tego dnia możemy czuć się ospali, marudni, niezdecydowani, nietowarzyscy. Na dodatek będziemy niemili dla najbliższych osób. Warto w tym dniu odizolować się od innych i pobyć samemu.

16 lipca 2022: koniunkcja Słońca wobec Merkurego

16 lipca 2022 Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym. Energia tego dnia spowoduje, że możemy nie być pewni własnych odczuć i myśli. Jednocześnie będzie nam się wydawało, że to, co robimy, jest świetnym pomysłem.

Dlatego nie warto w ten dzień wybierać się w dalekie podróże, nie wydawać dużej ilości pieniędzy, a najlepiej nie wychodzić poza tzw. strefę komfortu. Zbyt pewni siebie ludzie z nadętym ego mogą się przeliczyć. Efekty ich długiej pracy mogą zostać zaprzepaszczone w jednej chwili.

28 lipca 2022: rozpoczęcie retrogradacji Jowisza

Każda retrogradacja niesie skutki wobec każdego znaku zodiaku, niezależnie od jego rodzaju (ogień, woda, ziemia, powietrze). Kiedy sprawy mogą nie iść do Twojej myśli, może to być efekt retrogradacji planet. W tym okresie warto uważać, ponieważ może wydarzyć się wiele złych rzeczy.

Pod koniec miesiąca, 28 lipca 2022 rozpocznie się niebezpieczne przejście Jowisza, najcięższej planety w Układzie Słonecznym w stan "retro fazy". Jowisz 28 lipca pozostanie w swojej pozycji aż do 24 listopada. Przez ten czas większość osób może zgubić własna intuicja, a nad zdrowym rozsądkiem będzie górowała chciwość, brak motywacji i niepokój.

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan NAGO z mężem. Wszystko nagrały kamery!

Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN. Zmienia stację i zatańczy w "TzG"

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?

Kim Kardashian reklamuje skąpe bikini w sesji z lat 80. Przeszła totalną metamorfozę!

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | retrogradacja Merkurego

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy