Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023. Przygotuj się na miłosne uniesienia Wenus

Miłość i randki mogą być marzycielskie i słodkie, zwłaszcza że przed nami Walentynki i Tłusty Czwartek. Możesz wzmocnić relację w związkach i randkach oraz możesz być wyjątkowo współczujący i wyrozumiały dla bliskich. Poza miłością kreatywność osiągnie twój szczyt możliwości. Oto horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Co przyniesie tydzień, w którym są zarówno Walentynki, jak i Tłusty Czwartek? Duuużo miłości i słodyczy. Zobacz jak Wenus w koniunkcji z Rybami pomoże ci w tym tygodniu.

Oto horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023 dla wszystkich znaków zodiaku! Sprawdź po dacie urodzenia, jakim jesteś znakiem zodiaku.

Jakim jesteś znakiem zodiaku?

Reklama

 • Baran (21.03-19.04)
 • Byk (20.04-20.05)
 • Bliźnięta (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lew (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Waga (23.09-22.10)
 • Skorpion (23.10-21.11)
 • Strzelec (22.11-21.12)
 • Koziorożec (22.12-19.01)
 • Wodnik (20.01-18.02)
 • Ryby (19.02-20.03)

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Baran

Horoskop tygodniowy dla Barana. Single będą gotowe na romans! Samotne Barany mogą spotkać fascynującą nową osobę w środku tygodnia. Nie wybiegaj jednak w myślach w przyszłość. Twój umysł powinien najpierw przemyśleć, jak zauroczyć osobę, aby zechciała być w związku, niż jak zaciągnąć ją do siebie. Wszystko w odpowiednim czasie! Urok osobisty będze kluczowym czynnikiem sukcesu w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Byk

Horoskop tygodniowy dla Byka.  Masz ochotę na zmianę? Ten tydzień będzie kluczowy. Romantyczna relacja pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami - w końcu jest to właściwy partner, na właściwym miejscu. Wczesna część weekendu może sprawić, że będziesz marudny, jeśli sprawy nie pójdą dokładnie po twojej myśli, ale jeśli spróbujesz się dostosować, i tak będziesz się dobrze bawić. Niedziela jest pozytywna. Spędź go z kimś tak wspaniałym, jak ty.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego: Bliźnięta

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt. Jedna lub dwie tajemnice miłości są gotowe ujawnić się na początku tego tygodnia, więc upewnij się, że na pewno chodzi o ciebie. Romantyczne rozwiązanie jest w porządku, zwłaszcza jeśli jesteś singlem, a może niedawno skończyłeś związek. Weekend może przynieść trochę zamieszania. Najlepszą obroną jest mieć całkowitą jasność co do tego, co się dzieje, zwłaszcza z samym sobą.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Rak

Horoskop tygodniowy dla Raka. Jeśli masz romantyczną decyzję do podjęcia, nie oczekuj, że robiąc ją "byle jak" osiągniesz spektakularny efekt. Związane z tym uczucia muszą się uspokoić, zanim wypowiesz najważniejsze słowa drugiej osobie. W środku tygodnia będzie czas na relaks i zastanowienie się nad romantycznymi postanowieniami. Wchodząc w weekend, jesteś dobrze przygotowany, aby znaleźć nową miłosną równowagę w swoim życiu. Wznieś toast za swoją siłę i świetlaną przyszłość.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa. Na nowo rozpalisz swój związek, który lekko zgasł. Od początku tygodnia poczujesz, że chcesz spojrzeć na swój związek z innej perspektywy. Wiedza o tym, czego chcesz, jest dobrym sposobem na romantyczny weekend z partnerem. Upewnij się, że pamiętasz również o nadziejach i potrzebach drugiej osoby. Słodki gest uruchami nową, romantyczną aurę.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Panna

Horoskop tygodniowy dla Panny. Wielka zabawa jest twoja na początku tygodnia. Twoje nadzieje na romans mogą teraz stać się rzeczywistością. Dobry humor potrwa do czwartku, ale uważaj na zmęczenie. Zarezerwuj trochę czasu na spędzonenie z partnerem czasu na "nic nie robieniu". To również dobrze spędzony czas. Od piątku do weekendu poczujesz się wyjątkowo atrakcyjnie. Wykorzystaj pewność siebie w sypialni!

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Waga

Horoskop tygodniowy dla Wagi. Na początku tygodnia być może będziesz musiał rozwiązać bieżący problem z ukochaną osobą, znaczącą inną osobą lub drogim przyjacielem. Dobrze zrobisz, jeśli skupisz się na swoich zaletach, które przydadzą się w związku. W środku tygodnia możesz nadmiernie zaangażować się w imprezowanie z bliskimi.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Skorpion

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona. Ten tydzień będzie idealny na zaplanowanie nadchodzącej podróży lub spóźnioną niespodziankę urodzinową dla ukochanej osoby. Poczujesz, że twoje najbardziej racjonalne myśli są zsynchronizowane z pragnieniami twojego serca. To doskonale nastroi cię na nadchodzące Walentynki. Ekscytacja przeniesie się także do sypialni.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Strzelec

Horoskop tygodniowy dla Strzelca. Jesteś marzycielem, dlatego na początku tygodnia twoje serce próbuje ci coś powiedzieć za pomocą wyobraźni lub podświadomości. Zwróć uwagę na swoje fantazyjne wizje i odkryj ukryte znaczenia. W pracy pozwól innym iść własną drogą. Możesz wymyślić doskonały plan, ale jeśli sam nie będziesz w niego wierzył, nie porwiesz tłumów za sobą.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Koziorożec

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca. Twoja głowa będzie pękać od kreatywnych pomysłów. Jednak nie wszystkim współpracownikom taka nadaktywność się spodoba - poczują się zagrożenie. Nie martw się, twoje starania doceni szef i osiągniesz nowy, wyższy poziom w hierarchii firmy. Aby nie spocząć na laurach, cofnij się o krok, aby zastanowić się i lepiej zrozumieć swoje motywacje - dobrze wiemy, że chodzi o zainponowanie właśnie TEJ osobie!

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Wodnik

Horoskop tygodniowy dla Wodnika. Od początku tygodnia kieruj się swoją intuicją. Racjonalne myśli, chłodne spojrzenie na ważne sprawy - to wszystko uratuje cię przed przykrymi konsekwencjami zawodowymi. W środku tygodnia nadejdzie czas na ogarnięcie spraw zdrowotnych. Zacznij od uregulowania problemów z nieregularnymi posiłkami, a jelita ci za to podziękują! Zaskocz swojego partnera niespodziewanym wieczorem randkowym lub innym, miłym gestem.

Horoskop tygodniowy na 13-19 lutego 2023: Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryb. Na początku tygodnia możesz czuć się sfrustrowany. Nadmiar obowiązków nadszarpnie twoje poczucie stabilności i więzi z rodziną. Będziesz miał wrażenie, że cały świat jest przeciwko tobie. Na szczęście to uczucie minie w środku tygodnia - gwiazdy ustawią się w jednej linii, aby stworzyć przestrzeń do wypowiedzenia uczuć. Mów prosto z serca, a będziesz dokładnie tam, gdzie powinieneś być.

Zobacz także:

Które znaki zodiaku będą bogate w 2023 roku? Jest ich tylko 4

Tych 8 znaków zodiaku nie pasuje do siebie. Ich związki to kompletne porażki

Te 5 znaków zodiaku mają szansę razem się zestarzeć. Pasują do siebie jak żadne inne!

Chiński Nowy Rok Wodnego Królika 2023. Przyniesie szczęście tym 4 znakom

Chińskie znaki zodiaku 2023. Czy wiesz, jakim znakiem i żywiołem jesteś? Łatwo to sprawdzisz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy