Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 1-7 września 2022. Tranzyt Marsa i Jowisza otwiera drzwi nowych możliwości

Horoskop na początek września to upłynie pod znakiem sekstylu Marsa i Jowisza, które zachęcają do otwierania drzwi nowych możliwości w życiu. Sprawdź horoskop tygodniowy od 01 do 07 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Tydzień 1-7 września 2022 będzie ekscytujący dla wszystkich znaków zodiaku. Pierwsze dni września będą pod wpływem sekstylu Marsa i Jowisza, który sprawi, że będziemy otwarci na nowe wyzwania, możliwości, przyjaźnie i miłości. Natomiast pierwszy weekend września pozwoli się uspokoić i skupić na zrozumienie świata wokół siebie. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Sekstyl Marsa i Jowisza: czym jest?

Sekstyl Marsza i Jowisza pojawia się 1 września 2022. Mars tworzy sekstyl z Jowiszem, przez co jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do wprowadzenia zmian lub ulepszeń w naszym życiu.

Reklama

Tranzyt obu planet skieruje na nas wartościową energię. Będziemy mieli chęć na kontakty z ciekawymi ludźmi lub ambitne projekty w pracy. Zwrócimy również uwagę na komunikowanie się, naukę i walkę o słabszych. Mogą też pojawić się lęki, które będą próbowały zakłócać przepływ dobrej energii. Wyłap te myśli, zaakceptuj i puść je dalej.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Baran

Baran 1-7 września 2022. Mogą pojawić się dobre wiadomości, korzystna rozmowa lub nowe informacje, które przyniosą Baranowi korzyści w przyszłości. To sprawi, że Baran będzie optymistycznie nastawiony do nadchodzących dni. Wraz z harmonią sekstylu Marsa i Jowisza jesteś skłonny przejąć inicjatywę i podjąć działania! Potrzeba emocjonalnej regeneracji w weekend będzie silniejsza niż zwykle.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Byk

Byk 1-7 września 2022. Możesz czuć się dziś silnie zmotywowany, drogi Byku - i to na tyle, aby podjąć działania mające na celu poprawę obecnej sytuacji, poczucia bezpieczeństwa oraz dochodów. Łatwiej zidentyfikujesz źródła marnotrawstwa lub strachu i podejmiesz kroki, aby je zostawić za sobą. Świetne pomysły, które wpadną do głowy, mogą otworzyć drzwi do wzrostu dochodów w przyszłości.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 1-7 września 2022. Jesteś gotowy do podjęcia inicjatywy i wykorzystujesz dar dalekowzroczności, co w znacznym stopniu przyczynia się do sukcesu. Inni wspierają cię i pokładają w tobie zaufanie - rozpoznają twoją szczerość. Bycie bezpośrednim i pewnym siebie wydaje się teraz drogą, którą należy iść. Wydaje się, że Bliźnięta instynktownie odkrywają możliwości, nawet w mało prawdopodobnych miejscach.

Horoskop tygodniowy 1-7 września sierpnia 2022: Rak

Rak 1-7 września 2022. Możesz poczynić znaczne postępy w swojej karierze lub w swoich obowiązkach. Połączenie planet w sekstylu Marsa i Jowisza może napełnić cię trochę większą odwagą i energią. Rak musi się zastanowić, jak je dobrze wykorzystać. W rzeczywistości strategia i obserwacja ma największy sens w obecnych tranzytach planet.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Lew

Lew 1-7 września 2022. Możesz czuć się szczególnie entuzjastycznie nastawiony do snu, wiary lub pomysłu. Przyjaciele lub współpracownicy Lwa mogą być źródłem poszerzenia jego wiedzy i doświadczenia. Sekstyl Marsa i Jowisza zwiększa pewność siebie, szczególnie na poziomie społecznym. Chętniej podzielisz się pomysłami, dołączysz na warsztaty lub nawiążesz nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Panna

Panna 1-7 września 2022. Sprawy związane z długami, zwrotami, intymnością i karierą są na dobrej drodze - podejmowanie działań w tych obszarach jest pragnieniem Panny. Inni podają pomocną dłoń, chętniej oferując wsparcie moralne lub finansowe. To czas na połączenie energii z działaniem i szukanie okazji tam, gdzie być może wcześniej ich nie widziałeś. Tranzyty planet mają tendencję do wzbudzania zaufania wśród innych.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Waga

Waga 1-7 września 2022. Czujesz, że rozwijasz się poprzez kontakt z kimś wyjątkowym, a dzielenie się perspektywą lub osobistą filozofią może doprowadzić związek ma wyższy poziom zrozumienia. Sekstyl Marsa i Jowisza to dla Wagi dobry czas na pełne zaakceptowanie drugiej osoby. W końcu świat smakuje zupełnie inaczej w partnerstwie niż samotnie. 

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Skorpion

Skorpion 1-7 września 2022. Możesz być aktywnie zaangażowany w badania, projekty lub szczególnie zachwycony znalezieniem odpowiedzi na problem. Skorpionie, lubisz robić plany i je realizować. Praca może być ekscytująca i motywująca, jednak nie zapominaj o swoim dotychczasowym wysiłku w poprawie stanu zdrowia. Jesteś psychicznie gotowy, aby posunąć swoje życie do przodu.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Strzelec

Strzelec 1-7 września 2022. Związek lub romans może się rozwinąć w nieoczekiwanym kierunku. Strzelec wykorzysta ten moment, aby zawalczyć o własne szczęście podczas sekstylu Marsa i Jowisza, który zachęca cię do podążania za swoim sercem z odwagą. Być może wychodzisz poza strefę komfortu, aby wyrazić swoje uczucia, ale prawdopodobnie zrobisz dobre wrażenie na drugiej połówce.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Koziorożec

Koziorożec 1-7 września 2022. Twoje poczucie czasu jest w tej chwili dość silne, Koziorożcu. Plany będą jednak dobrze się układać - szczególnie te związane z pracą lub życiem domowym. Jesteś bardziej zdeterminowany niż zwykle, aby coś się wydarzyło, a ludzie wokół ciebie wydają się bardziej skłonni do podążania za twoimi pomysłami i przekonaniami. Twój stan umysłu jest spowodowany wpływem sekstylu Marsa i Jowisza, który cię zachęca do działania. Praca, obowiązki domowe, rutyna i życie domowe są obszarami szczególnego zainteresowania w tym tygodniu. Jednak z zaangażowanym sercem możesz teraz przenosić góry.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Wodnik

Wodnik 1-7 września 2022. Dzisiejszy sekstyl Marsa i Jowisza popycha Wodnika do przodu i zachęca do osiągnięcia celów. W tym tygodniu będziesz mieć silniejszą zdolność do wyrażania siebie i kreatywnością, co może prowadzić do wyjątkowo owocnego kontaktu, zmiany zainteresowań lub rozwiązania problemu. Dobre wiadomości lub istotne informacje mogą zwiększyć Twoją pewność siebie w przyszłości. Odważna postawa sprawia, że dobre rzeczy dzieją się dla ciebie.

Horoskop tygodniowy 1-7 września 2022: Ryby

Ryby 1-7 września 2022Energia Marsa i Jowisza harmonizują energię Ryby, pomagając w domu, rodzinie, biznesie lub finansach. Jesteś skłonny do zmian, zamiast ciągłego rozmyślania o następnym kroku. To dobry czas na projekty związane z domem i rodziną, ponieważ jesteś wyjątkowo zaradny. Entuzjazm do zarabiania pieniędzy i dbania o rzeczy osobiste jest wysoki. Wszystko to sprawi, że poprawi się twoje poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz także:

Przepowiednia Aidy o potędze obfitości i jej konsekwencjach "wpadania w skrajności"

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy na sierpień 2022: "To moc nieskończoności"

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy