Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022. Pluton w znaku Koziorożca

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 19 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. Pluton w Koziorożcu namiesza w naszych sprawach prywatnych i zawodowych. Nie działaj wyłącznie pod presją emocji. To najgorsi możliwi doradcy. Czego może dziś spodziewać się Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby?

Pluton w Koziorożcu pomoże w dążeniu i odkrycia naszej wewnętrznej mocy, która pochodzi z silnego poczucia siebie, a nie powierzchownej energii pochodzącej z manipulowania ludźmi, aby robili to, co chcemy, aby robili. Oto horoskop dzienny na środę, 19 października 2022 dla wszystkich znaków zodiaków. 

Pluton w Koziorożcu: jak wpłynie na nasze zachowanie i nastrój?

Pluton w Koziorożcu sprawi, że pragnienie utrzymania pokoju będzie sprzeczne z równym pragnieniem osiągnięcia postępu wszelkimi niezbędnymi środkami. Jedynym sposobem na pracę "z Plutonem" jest nauczenie się odpuszczania, rezygnacji z potrzeby kontroli i przekraczania impulsów własnego ego. 

Reklama

Jakie są ciemne strony Plutona w Koziorożcu? Pluton to także władza i wszystkie rzeczy z tym związane: pieniądze, seks, wymuszenia i kontrola. Niższe wibracje planety to uciążliwy dyktator i chciwy przedsiębiorca. Korzystanie z ciemnej strony Plutona może przynieść wielki sukces, dopóki wszystko niezmiennie nie imploduje na siebie. 

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Baran

Baran. jesteś w ważnym cyklu budzenia się do swoich potrzeb, szczególnie w swoich związkach. Podczas gdy dodatkowa uwaga, którą poświęciłeś innym ludziom w swoim życiu, jest korzystna, przesada może doprowadzić do przeoczenia niektórych własnych potrzeb i pragnień.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Byk

Byk. Obawy o zasady, osiągnięcia, wskaźniki wydajności lub sprawy zawodowe mogą dominować. Chociaż powinieneś odnieść się do swoich obaw, weź pod uwagę, że możesz niepotrzebnie się stresować.  Jeśli pojawiają się problemy, staraj się wprowadzać ulepszenia bez wywierania na siebie presji.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Bliźnięta

Bliźnięta. Uczucie zazdrości i zaborczości o drugą połówkę jest wysokie i wprost proporcjonalne do strachu przed utratą kogoś lub czegoś. Wszelkie interakcje społeczne mogą być dziś intensywne lub mogą wywoływać w tobie intensywne uczucia.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Rak

Rak. Kiedy skupiamy się na różnicach i słabościach, a nie na mocnych stronach, możemy przywiązywać zbyt dużą wagę do spraw, które nie zasługują na uwagę.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Lew

Lew. Możesz być dziś szczególnie wrażliwy na brak równowagi w swoim życiu społecznym lub miłosnym. Może się zdarzyć, że jakaś informacja dotknie cię szczególnie lub wywoła twoją niepewność. Ważne jest, aby poczekać na wyciągnięcie wniosków - osąd w emocjach nigdy nie jest miarodajny.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Panna

Panna. Zmartwienia mogą zakłócać codzienną rutynę, pracę lub ogólne poczucie bycia na bieżąco. Istnieje tendencja do odczuwania niedocenienia lub lekceważenia. Dzień może przynieść niewygodne objawienie lub wyjątkowo wrażliwe emocje, szczególnie dotyczące pracy lub obowiązków.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Waga

Waga. Dzisiejsze tranzyty mogą spotęgować zmartwienia i być może wywołać odrobinę paranoi. Sztuczka polega na tym, aby być umiarkowanym, ponieważ przesada może prowadzić do niepotrzebnej presji. Staraj się nie naciskać zbyt mocno! 

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Skorpion

Skorpion. Obawy o pieniądze i miłość mogą się pojawić, lub mogą istnieć konkurencyjne pragnienia bezpieczeństwa. Najlepsze jest podejście krok po kroku. Zbadaj niepewność, ponieważ pewne samozrozumienie może postawić cię w silniejszej pozycji. Obawy o finanse lub skomplikowaną dynamikę władzy mogą być twoim słabym punktem.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Koziorożec

Koziorożec. Być może będziesz musiał tymczasowo wycofać się z problemu, aby pozwolić umysłowi odpocząć, a intuicji zaangażować się. Pamiętaj, aby unikać podejmowania decyzji w oparciu o mieszane postrzeganie chwili. Staraj się pracować nad tymi projektami, które są już w toku lub ustępuje trochę przestojów.

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Wodnik

Wodnik. Obawy dotyczące spraw osobistych mogą podważyć twoją pewność siebie, a nierozwiązane problemy mogą wyłonić się z twojej przeszłości, wyciągając stare zranienia i żale. Staraj się unikać wywierania na siebie zbyt dużej presji i opieraj się rozpamiętywaniu spraw, których nie możesz zmienić - nadmierne martwienie się o problemy, które się nie wydarzyły, nie przynosi ci nic dobrego. 

Horoskop dzienny na środę, 19 października 2022: Ryby

Ryby. Próby nadmiernej kontroli lub mikrozarządzania ludźmi i rzeczami mogą sygnalizować, że jesteś nadmiernie przywiązany. Złagodzenie tej presji, nawet trochę, może być pomocne. Mimo to jest to dobry czas, aby zidentyfikować swoje wrażliwe obszary i postanowić pracować nad wzmocnieniem tych obszarów. Najlepiej nie zmuszać się do rozwiązywania długotrwałych problemów naraz, ponieważ jest to nierealne.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop dzienny | Astrologia

Reklama

Reklama

Reklama