Reklama

Sara Boruc

Sara Boruc jest polską blogerką modową, stylistką i influencerką. Urodziła się 9 października 1986 r. w Poznaniu jako Sara Mannei. Posiadaczka nietuzinkowej urody jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Skąd pochodzi jej oryginalne nazwisko panieńskie i jak udało jej się zdobyć rozpoznawalność w mediach?
Sara Boruc - najważniejsze informacje
Sara Boruc /Instagram

Sara Boruc - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  09.10.1986

 • Miejsce urodzenia:

  Poznań

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  celebryta/ka

 • Produkcje:

  • "Idol",
  • "Shopping Queen"
Sara Boruc jest polską blogerką modową, stylistką i influencerką. Urodziła się 9 października 1986 r. w Poznaniu jako Sara Mannei. Posiadaczka nietuzinkowej urody jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Skąd pochodzi jej oryginalne nazwisko panieńskie i jak udało jej się zdobyć rozpoznawalność w mediach?

Wczesne lata

Sara Boruc urodziła się i wychowała w Poznaniu. Jej ojciec Khalid Mannei pochodzi z Jordanii, natomiast matka Hanna jest polką. Hanna Mannei z zawodu jest złotnikiem jubilerem. Blogerka ma dwie starsze siostry: Nadię i Ines, z którymi założyła bloga modowego SIN by Mannei oraz autorską markę biżuterii. Zanim jednak kobieta odkryła zamiłowanie do mody, jej największą pasją był śpiew. W 2002 r. wzięła udział w polskiej edycji „Idola”. Pomimo nieprzyjemnych komentarzy ze strony Kuby Wojewódzkiego, który był wówczas jurorem w programie, udało jej się dotrzeć do eliminacji klubowych. Odpadła z programu w ćwierćfinale.

Z wykształcenia jest dziennikarką. Studiowała zaocznie na jednej z warszawskich uczelni.

W 2005 r. urodziła swoje pierwsze dziecko – córkę Oliwię. Ojcem dziewczyny jest Rafał Majewski, oskarżany na wyspach brytyjskich o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej.

Zdobycie popularności

O Sarze zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z bramkarzem reprezentacji Polski, Arturem Borucem. Para poznała się w 2007 r., kiedy sportowiec był jeszcze mężem Katarzyny Modrzewskiej. Kontrowersyjny według opinii publicznej był również fakt, że rok później na świat przyszedł syn piłkarza – Aleksander. Spowodowało to falę negatywnych komentarzy wymierzonych w Sarę, m.in. oskarżenia o rozbicie małżeństwa. Zła opinia nie wpłynęła na ich związek i w 2010 r. powitali na świecie córkę Amelię. Ich drugie dziecko, syn Noah, przyszedł na świat w 2019 r. Ślub pary odbył się w lipcu 2014 r. na greckiej wyspie Mykonos.

W 2015 r. została prowadzącą programu „Shopping Queen”, który emitowany był na kanale Polsat Café. Po pierwszym sezonie została zastąpiona jednak przez Joannę Horodyńską. Wpływ na decyzję miała mieć niefortunna wypowiedź stylistki, która stwierdziła, że budżet, jakim dysponują uczestniczki programu to mała kwota, nawet na zakupy w sieciówkach. W tym samym roku była gościnnym jurorem w programie TVN „Project Runway”.

Działalność muzyczna

Pomimo skupienia się na karierze modowej i biznesowej Sara Boruc nie porzuciła zainteresowania muzyką. W czerwcu 2018 r. opublikowała na serwisie YouTube swój pierwszy singiel „Łapię Tlen”. Piosenka była zapowiedzią jej debiutanckiego albumu „LoVe on your own”. Jego premiera miała miejsce 31 sierpnia tego samego roku i towarzyszył jej kolejny singiel – „Juice”. Autorka zdradziła, że krążek powstawał przez dwa lata. Znalazło się na nim 13 utworów utrzymanych w stylu dojrzałego, kobiecego R&B. Na płycie pojawił się również utwór z udziałem Artura Boruca. Małżonkowie zaśpiewali razem cover utworu „Pink Skies” zespołu Lany. 

Sara Boruc - Wiadomości

Sara Boruc - Zdjęcia

Sara Boruc - Wideo

 • Sara Boruc o tym, jak kupuje ubrania

  Wtorek, 16 września 2014 (08:07)
  Sara Boruc wyznała ostatnio, że nie byłaby w stanie ubrać się za 900 zł. "To nie dużo pieniążków" - stwierdziła. Żona piłkarza przed wizytą w centrum handlowym wymyśla bowiem stylizację,...