Reklama

Reklama

Reklama

Ile zarabia Piotr Kraśko i jak duży ma majątek? Mieszka w apartamencie wartym miliony!

Piotr Kraśko (51 l.) to znany dziennikarz. Ostatnio było o nim głośno za sprawą skandalu – przez kilka lat prowadził auto bez wymaganych uprawnień. Sąd skazał go za naruszenie zakazu prowadzenia pojazdów, wymierzając mu karę 7 500 zł grzywny, a co więcej nie płacił podatków. Czy te zobowiązania finansowe mogły zrobić wrażenie na celebrycie zarabiającym krocie?

Piotr Kraśko - czy poniósł konsekwencje swoich czynów?

Dziennikarz za jazdę bez "prawka" przeprosił publicznie, pisząc w swoich mediach społecznościowych:

Niestety nieskazitelny wizerunek dziennikarza mocno na tym ucierpiał. To jednak nie wszystko, niedawno media obiegła wieść o tym, że Kraśko przez cztery lata nie płacił podatków! Uszczelnianie systemu podatkowego od 2016 roku za pomocą JPK (Jednolity Plik Kontrolny) dla przedsiębiorców pozwoliło od razu wychwycić nieprawidłowości. Dziennikarz od razu uregulował długi i złożył odpowiednie deklaracje. Stacja TVN, dla której pracuje Kraśko, nie podjęła żadnych kroków dyscyplinarnych w związku z tymi doniesieniami, a do mediów wyciekły informacje dotyczące wysokości jego zarobków. Okazuje się, że prowadzący "Faktów" otrzymuje 70 tys. zł miesięcznie, co daje mu rocznie kwotę ponad 800 tys. zł - a to nie jedyne źródło jego dochodów.

Reklama

Majątek Piotra Kraśko. Robi wrażenie!

Prezenter w 2008 r. ożenił się z Karoliną Ferenstein (44 l.) - pasjonatką jeździectwa i właścicielką luksusowej stadniny. Ukochana Kraśki prowadzi w stolicy także agencję K&F Group, zajmującą się organizacją luksusowych wydarzeń. Razem doczekali się trójki dzieci, z którymi mieszkają w ogromnej posiadłości na Mazurach. 

Państwo Kraśkowie zarabiają na sprzedaży koni hodowlanych, lekcjach jazdy konnej, organizowaniu konnych obozów, szkoleń i wysokiej rangi imprez. Ich stadnina cieszy się ogromnym uznaniem - to miejsce znane przede wszystkim z najciekawszych i najbardziej prestiżowych zawodów jeździeckich w Polsce i Europie, Gałkowo Masters. Posiadłość Kraśków to stały punkt wakacyjny gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie odwiedzają to miejsce. 

Pozostałe nieruchomości Piotra Kraśki

Prezenter jest także właścicielem gustownego apartamentu znajdującego się w ekskluzywnym budynku, położonym przy ulicy Złotej 44 w Warszawie. To penthouse, który zamieszkują gwiazdy, m.in. Robert Lewandowski i Joanna Krupa. Nieruchomość dziennikarza zachwyca niesamowitym komfortem. W jej cenę wliczono również opiekę konsjerża oraz dostęp do piętra sportowo-rekreacyjnego z 25-metrowym basenem, siłownią, sauną i SPA. 

Lokatorzy budynku korzystają także z sali kinowej i symulatora gry w golfa, a do dyspozycji mają także letni taras i całoroczne jacuzzi. W 2019 r. żona Kraśki na swoim Instagramie wstawiła zdjęcie, w którym pochwaliła się nieruchomością, pisząc:

Najdroższe apartamenty przy Złotej 44 dwa lata temu sprzedawano za niebagatelne kwoty ponad 10 mln zł! Budynek zachwyca oryginalnym designem i jest wyposażony w piwniczkę z winami. 

Na czym jeszcze zarabia Piotr Kraśko?

Prezenter powiększa swój majątek, pracując jako konferansjer, reporter i felietonista. Jest autorem poczytnych przewodników z serii: "Świat według reportera". Jego miłość do koni obejmuje także te mechaniczne - Kraśko ma kolekcję zachwycających i drogich aut. W Gałkowie buduje kolejną nieruchomość, która ma być nowym lokum dla jego całej rodziny. Myślicie, że dziennikarz zaciągnął kredyt, czy buduje dom za gotówkę? 

Zobacz też:

Tak choroba zmieniła Piotra Kraśkę. Tabloid publikuje zdjęcia wychudzonego dziennikarza

Piotr Kraśko walczy o zdrowie szpitalu, a tu kolejna sensacja z prokuratury! "Karę odczuje znacznie boleśniej"

Aferzysta Piotr Kraśko w akcji! Jego skandale mówią same za siebie: romans, jazda bez uprawnień i zaległe podatki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy