Reklama

Reklama

Reklama

Britney Spears: życie z serią skandali. Pamiętacie je wszystkie?

Britney Spears (40 l.) nikomu nie trzeba przedstawiać. Swoje stałe miejsce w świecie show-biznesu zajmuje już od ponad 20 lat! Ogromną popularność zawdzięcza nie tylko licznym płytom z wieloma hitami. Z jakich skandali słynie?

Kim jest Britney Spears?

Britney Spears to amerykańska piosenka muzyki pop i dance, a także autorka tekstów, producentka, tancerka, projektantka, aktorka i filantropka. Nazywana jest "księżniczką popu" i ikoną popkultury schyłku XX wieku.

Obecnie partnerem Britney jest Sam Asghari (28 l.), tancerz oraz trener personalny. Choć w social mediach pojawiła się oficjalna informacja jedynie na temat zaręczyn, Britney w poście z 12 kwietnia 2022 r. nazywa Sama mężem. Wiele wskazuje na to, że do zawarcia związku małżeńskiego doszło z dala od blasku fleszy!

Reklama

W kwietniu 2022 r. gwiazda zachwyciła fanów informacją, że jest w ciąży. Wydawało się, że zła passa artystki po wielu latach nareszcie się zakończyła. Niestety, Britney poroniła. Wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie na Instagramie.

Słynne skandale Britney Spears

Britney Spears swoją karierę zaczynała już jako dziecko, występując m.in. w "Klubie Przyjaciół Myszki Miki". Dziś tę gwiazdę i autorkę hitów takich jak "Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again", "Lucky", "(You Drive Me) Crazy",  "Toxic" czy "Womanizer" trudno wyobrazić sobie jako grzeczną dziewczynkę! Oto najpopularniejsze skandale Britney.

Pierwszy skandal niepełnoletniej Britney Spears

Britney Spears od momentu, gdy zaczęła robić karierę w show-biznesie, nie stroniła od kusych strojów. Świat był w szoku, gdy na okładce magazynu "Rolling Stone" zapozowała w bardzo obcisłych spodenkach oraz w staniku, który odsłaniał biust! Co ważne, artystka miała wtedy zaledwie 17 lat!

Britney i wąż - kontrowersyjne połączenie

Na gali MTV Video Music Awards z 2001 r. Britney wykonała kawałek "I’m a slave 4 U" i zatańczyła z wężem, czym naraziła się na krytykę ze strony organizacji walczącej o prawa zwierząt. Doprowadziło to nawet do odwołania jej uczestnictwa w kampanii przeciwko futrom, w której miała uczestniczyć.

Madonna i Britney - wybuchowe połączenie

Zaledwie dwa lata później, na gali MTV VMA w 2003 r., Britney Spears wystąpiła razem z Madonną, Missy Eliot i Christiną Aguilerą. Występ zakończył się pocałunkiem Madonny z Britney! Madonna nie szczędziła czułości innym koleżankom - następnie pocałowała Christinę. Występ ten należy do najbardziej ikonicznych w historii gali.

Britney Spears i ogolenie głowy

W lutym 2007 r. Britney Spears weszła do salonu fryzjerskiego, prosząc o ogolenie głowy. Obsługa odmówiła wykonania usługi, więc piosenkarka złapała za maszynkę i samodzielnie zajęła się niechcianymi włosami.

Niektórzy twierdzą, że Britney sięgnęła po maszynkę w obawie przed testami na narkotyki, którym miałyby być poddane jej włosy. Inni są zdania, że ogolenie głowy było akcją marketingową, dzięki której Britney znalazła się w czołówce list przebojów.

Britney Spears i klip do hitu "Criminal"

Nagrywając klip do hitu "Criminal" w Londynie w 2011 r., Britney Spears nie spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców. Dlaczego? Podczas nagrań wykorzystywano pistolet maszynowy. Mieszkańcy, którzy wciąż nie otrząsnęli się po niedawnych zamieszkach, ponownie musieli poradzić sobie z lękiem. Britney zarzucono brak wrażliwości.

Ubezwłasnowolnienie Britney Spears

Na długiej liście skandali nie może zabraknąć najważniejszego - historii ubezwłasnowolnienia Britney, która wstrząsnęła światem i wpłynęła na powstanie globalnej akcji #FreeBritney. Wzięli w niej udział nie tylko fani, ale także gwiazdy, np. Sarah Jessica Parker, Miley Cyrus czy Hayley Williams.

I choć dziś, po 13 latach kurateli, ojciec dziewczyny i jego współpracownicy nie mają już wpływu na decyzje i majątek artystki, mamy świadomość, jak wiele bólu tamten okres przyniósł piosenkarce.

Poniżej przykład, jak Britney cieszy się wolnością... mając możliwość zakupu wymarzonych ubrań!

Jak to się jednak stało, że Jamie Spears, ojciec artystki, został wyznaczony do roli opiekuna prawnego do zarządzania sprawami finansowymi i życiem codziennym Britney? Wynikało to ze złego stanu psychicznego piosenkarki po rozwodzie z Kevinem Federlinem. Straciła wówczas prawa do opieki nad synami, Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem.

Ojciec oraz prawnik Britney od momentu ubezwłasnowolnienia mieli prawo decydować, z kim mogła się spotykać, otrzymali też dostęp do jej dokumentów, a nawet podejmowali decyzje medyczne oraz majątkowe.

Artystka początkowo nie protestowała, ponieważ ubezwłasnowolnienie miało ułatwić jej kontakty z dziećmi. Kiedy jednak życie Britney Spears wróciło na dobre tory, a piosenkarka zaczęła walczyć o swoje prawa, pojawiły się ogromne opory ze strony ojca. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się z głośnego dokumentu Netflixa z 2021 r. - "Britney vs Spears".

Partner Britney Spears po premierze dokumentu powiedział o jej ojcu: "Teraz ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że nie mam szacunku dla kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek i nieustannie rzuca nam przeszkody".

Nie ulega wątpliwości, że Britney nadal lubi szokować. Czy uważacie, że największe skandale gwiazdy już za nami?

Zobacz również:

Małgorzata Halber w szpitalu psychiatrycznym: "absolutny festiwal nienawiści do samej siebie"

"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek zaręczyli się, bo "łączy nas wszystko"

Urbańska bez stanika, ale za to w dziwnych szelkach odsłania biust. Stylowo?

Dominika Grosicka zaprezentowała się w bikini, a fani w szoku! Martwią się o jej zdrowie: "Wygląda jak anoreksja"

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | największe skandale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy