Michael Jordan to jeden z najlepszych i najpopularniejszych koszykarzy na świecie, który 6 razy zdobył mistrzostwo NBA. Juanita Vanoy obecnie stroni od uwagi mediów - właściwie nie pojawiała się nawet w głośnym dokumencie o MJ "Ostatni Taniec".
Dzięki dzieciom pary - przede wszystkim córce Jasmine - możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć z domowego archiwum!
Michael i Juanita Jordanowie - początek związku i ślub
Michael i Juanita Jordanowie pierwszy raz spotkali się w 1985 r. dzięki wspólnemu znajomemu. Po jednym z meczów Chicago Bulls udali się do restauracji Bennigans na pierwszą randkę i od razu zaiskrzyło.
W Sylwestra 1987 r. Michael oświadczył się Juanicie. Ślub pary odbył się w Las Vegas w kaplicy Little White 2 września 1989 r. Nie obyło się jednak bez kontrowersji... Pierwszy syn pary przyszedł na świat przed ślubem i podobno Michael na początku nie do końca poczuwał się do odpowiedzialności. Ponoć nie wierzył nawet, że to on jest ojcem!
Później jednak zmienił zdanie: "Jestem szczęśliwy. Ślub był wielkim krokiem
Michael i Juanita Jordanowie - dzieci
Michael i Juanita Jordanowie mają wspólnie trójkę dzieci: Jeffreya Michaela (33 l.), Marcusa Jamesa (31 l.) i Jasmine (29 l.). Córka pary ma również swoje dziecko - Rakeem Michael Christmas (3 l.).
Synowie Michaela i Juanity poszli w ślady taty, jednak nie udało im się powtórzyć jego sukcesu. Obecnie prowadzą fundację Heir Jordan.
Michael i Juanita Jordanowie - rozwód i podział majątku
Michael i Juanita Jordanowie rozwiedli się 29 grudnia 2006 r. Według magazynu "People" do mediów wysłano oświadczenie:
Michael i Juanita Jordanowie wspólnie i polubownie postanowili zakończyć swoje 17-letnie małżeństwo. Dziś zapadł wyrok o rozwiązaniu ich małżeństwa. Nie będzie dalszych oświadczeń
To nie pierwszy pozew - wcześniej mieli się rozwieźć w 2002 r., jednak postanowili popracować jeszcze nad swoim związkiem. Po podziale majątku Juanita otrzymała 168 mln dol. Przyjaciele pary potwierdzają, że ex-małżonkowie dobrze się dogadują, przede wszystkim przez wzgląd na dzieci. Obecnie Michael Jordan jest mężem Yvette Prieto, z którą wziął ślub 27 kwietnia 2013 r. Są również rodzicami bliźniaczek: Victorii i Ysabel (8 l.).
Zobacz też:
Johnny Depp i Amber Heard: psychiatra miał obciążyć aktora, a sam został wyśmiany przez internautów
Zrelaksowana księżna Charlene z córką na pokazie mody. Wyraźnie odżyła
W sprawie Tomasza Lisa padło niewygodne pytanie. Były pracodawca nie zaprzecza
Wspólne manewry sił powietrznych Japonii i USA nad Morzem Japońskim

