Reklama

Reklama

Reklama

Jan Bednarek i jego ukochana poznali się przez internet. Ich miłość rozkwitała na odległość aż do pewnego momentu...

Jan Bednarek (26 l.) i Julia Nowak (25 l.) to kolejna para składająca się z reprezentanta Polski w piłce nożnej i jednej z WAGs. Ukochani niedawno wzięli ślub. Wcześniej jednak zaadoptowali pięknego buldożka francuskiego, a kilkanaście miesięcy temu urodziło im się pierwsze dziecko. Oto historia miłości jednej z najpiękniejszych par polskiego futbolu!

Kim są Jan i Julia Bednarkowie?

Jan Bednarek to piłkarz pochodzący z wielkopolskiej Słupcy. Na początku swojej kariery grał jako obrońca w topowym klubie Ekstraklasy - Lechu Poznań. Przez jeden sezon grał też na wypożyczeniu w Górniku Łęcznie. W 2017 r. przeniósł się do Anglii. Obecnie ma podpisany kontrakt z pierwszoligowym Southampton, a gra na wypożyczeniu w Aston Villi.

Dla polskich fanów najważniejsza jest jednak jego kariera reprezentacyjna. Jan Bednarek jest 45-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Zaliczył też 40 spotkań w reprezentacjach młodzieżowych. Brał udział w Mistrzostwach Świata 2018 i Euro 2020.

Reklama

W okresie, gdy przeniósł się do Wielkiej Brytanii, poznał Julię Nowak. Dziewczyna pochodzi z Częstochowy. Przez część swojego życia zajmowała się modelingiem. Miała nawet całkiem nieźle prosperujące, choć nieco zapomniane konto na Instagramie. Zgromadziła na nim ponad 170 tys. followersów. 

Julia ma też doświadczenie w pracy z grafiką komputerową. Obecnie jednak większość czasu poświęca pracom domowym i wychowywaniu córki Lilly (1 l.). Nie zrezygnowała jednak całkowicie ze swoich planów - studiuje zaocznie i hobbystycznie zajmuje się fotografią.

Poznali się przez internet, a miłość rozkwitła na odległość

Julia poznała Jana przez internet. Piłkarz mieszkał już w Anglii, a ona kończyła klasę maturalną. Korzystali z komunikatorów, by porozumiewać się na odległość. W 2017 r. oficjalnie zostali parą, a 2 lata później wspólnie zamieszkali w Anglii. Stało się to na chwilę przed wybuchem pandemii.

Tak Julia wspominała ten czas w rozmowie z portalem Plejada.pl w 2021 r.: "Mieszkamy ze sobą 2 lata, przetrwaliśmy razem okres pandemii, podczas której byliśmy zamknięci ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jestem pewna, że to tylko umocniło nasz związek".

Partnerka piłkarza niezbyt interesuje się futbolem. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo wspiera obrońcę reprezentacji Polski w każdym meczu, w którym występuje. Przyznaje, że od momentu, gdy związała się z Bednarkiem, próbowała poznać i zrozumieć wszystkie zasady tego sportu. I oczywiście udało jej się to.

Najpierw dziecko, potem ślub

Wspólne życie przekonało młodych, że są sobie przeznaczeni. W 2020 r. Jan oświadczył się swojej partnerce w trakcie wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Julia odpowiedziała "tak". Rozpoczęły się przygotowania do ślubu.

Jednak w międzyczasie wydarzyło się coś jeszcze. Julia zaszła w ciążę! W wywiadzie udzielonym portalowi Plejada.pl dziewczyna czule wspomina dzień, w którym przekazała radosną nowinę swojemu narzeczonemu:

"Akurat był to okres, kiedy w Anglii było wszystko zamknięte przez COVID-19. Zrobiłam test ciążowy, kiedy Janek był na meczu. Jak wrócił, nie potrafiłam przekazać tej wiadomości z emocji, które mi towarzyszyły. Powiedziałam, żeby poszedł do salonu i tam na niego czeka niespodzianka. Bardzo się ucieszył, jak zobaczył dwie kreski na teście".

Julia bardzo wyczekiwała narodzin dziecka, choć bardzo się ich bała. Wspierały ją jednak zarówno jej mama, jak i przyszła teściowa.

9 sierpnia na świat przyszła mała Lilly. Jeszcze tego samego dnia stoper reprezentacji polski pochwalił się dwoma najważniejszymi kobietami swojego życia na Instagramie.

Młodzi rodzice mieli ślub jak z bajki

Po porodzie Julia szybko wróciła do formy. Niespełna rok później panna młoda stanęła na ślubnym kobiercu wraz z wybrankiem swojego serca.

Jan Bednarek nie przyszedł jednak sam. Pan młody na rękach niósł swoją kilkunastomiesięczną córeczkę Lilly ubraną w piękny, biały strój.

Julii i Jankowi na weselu towarzyszyła nie tylko rodzina. Zjawili się też przyjaciele z kadry. Wspólnie z Bednarkiem świętowali tego dnia m.in. Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich i Tomasz Kędziora.

Choć fani wiedzieli, że Bednarek ma zamiar wkrótce poślubić swoją narzeczoną, nikt nie miał pojęcia, gdzie i kiedy się to wydarzy. Uroczystość wyszła na jaw już po fakcie, gdy na Instagram zaczęły spływać zdjęcia z uroczystości.

Jednym z nich podzieliła się projektantka Patrycja Kujawa. Pochwaliła się przepiękną suknią, którą uszyła specjalnie dla swojej klientki.

Czy też uważacie, że kreacja Julii była naprawdę olśniewająca?

Od ślubu minęło już kilka dobrych miesięcy. Julia obecnie zajmuje się córką i kibicuje Jankowi, który udał się wraz z reprezentacją na Mistrzostwa Świata w Katarze. Stoper Aston Villi z pewnością jest zdeterminowany, by jak  najlepiej pokazać się nie tylko przed kibicami, ale też przed małżonką i swoją roczną córeczką. Życzymy mu powodzenia!

Zobacz też:

Jan Bednarek został ojcem. Oryginalne imię dziecka

Narzeczona Jana Bednarka w intymnych ujęciach

Bednarek i inni reprezentanci Polski wygrzewają się nad basenem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy