Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Narzeczona Jana Bednarka w intymnych ujęciach. Zdjęcie trafiło do sieci

Obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek może pochwalić się piękną narzeczoną. Jego ukochana jest w zaawansowanej ciąży. Ostatnio pokazała się w wyjątkowej sesji.

Jan Bednarek pochłonięty jest teraz mistrzostwami Europy. Na co dzień gra w lidze angielskiej. Kilka lat temu mówiło się, że wyrośnie na gwiazdę piłki nożnej. Jednak, gdy w 2017 roku przeszedł do Premier League, jego kariera stanęła w miejscu.

Zawodnik świetnie radzi sobie w drużynie Southampton, czasami powoływany jest do zespołu polskiej kadry narodowej. Podczas pierwszego meczu biało-czerwonych na Euro 2020 zaprezentował się na pozycji obrońcy i raczej chciałby już o tym zapomnieć. Zawsze może jednak liczyć na wsparcie Julii. Narzeczona kibicuje mu na prawie każdym meczu. 

Reklama

Niebawem Bednarek znajdzie się w zupełnie nowej i nieznanej mu roli - zostanie tatą. Nowak jest już w ostatnich miesiącach ciąży. Szczęśliwą informacją pochwaliła się na początku kwietnia. 

Chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz tym, jak rozwija się ich maleństwo. Trzeba przyznać, że Julia jest bardzo fotogeniczna i może pochwalić się piękną sylwetką, jak przystało na modelkę. Tym razem zdecydowała się na odważną sesję.

Jedno ze zdjęć, na którym jest w wyjątkowo skąpym stroju, opublikowała na swoim Instagramie. Jej obserwatorzy są zachwyceni i zostawiają bardzo pozytywne komentarze. Jednak padło pytanie, czy dzielenie się aż tak intymnym zdjęciem, nie jest przesadą? 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Bednarek | Jan Bednarek (piłkarz) | Narzeczona | ciąża | zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje