Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Życie Koroniewskiej po rozstaniu

Informacja, że drogi 34-letniej aktorki i jej partnera, Maćka Dowbora (34 l.), się rozeszły, zaszokowała wielu. Jak Joasia radzi sobie w nowej sytuacji?

"Party" podaje, że po tym, jak para wystawiła na sprzedaż swój wspólny dom w Wilanowie, Koroniewska rozgląda się za mieszkaniem na Saskiej Kępie. Jej znajoma twierdzi, że bliżej centrum "jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować sobie pracę i opiekę nad córeczką". Dodatkowym plusem tej lokalizacji jest fakt, że mieszka tam wielu jej znajomych.

Reklama


Niedługo Joasię czeka też dużo nowych zawodowych wyzwań. Już w kwietniu na antenie telewizji TLC Koroniewska zadebiutuje w roli prowadzącej program "Matka czy nastolatka". Osoba z produkcji zdradziła tygodnikowi, że radzi sobie znakomicie. "Okazuje się, że fantastycznie nawiązuje kontakt z uczestniczkami" - tłumaczyła. Wkrótce zastąpi też Marzenę Rogalską w "Kocham cię, Polsko!" i dołączy do obsady serialu "Julia".


Czy rzucenie się w wir pracy pomoże jej zapomnieć o Maćku? Koroniewska i Dowbor byli razem dziewięć lat i mają 2,5-letnią córeczkę, Janinkę.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | rozstanie | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje