Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żona zostawia Małaszyńskiego

Joanna Chitruszko (31 l.) poświęciła karierę dla męża Pawła Małaszyńskiego (31 l.) i rodziny. Zrezygnowała z tańca, by przeprowadzić się za ukochanym do Warszawy. Teraz pojawiła się szansa, by wróciła do zawodu...

Jak pisze "Życie na gorąco", ponad rok temu pani Asia wyprowadziła się z Białegostoku, by zamieszkać z Małaszyńskim w ich nowym domu w Warszawie. "Dom wiąże ludzi z miejscem. Asia musiała się zdecydować. To nie był łatwy wybór, bo w końcu jej decyzja pociągała za sobą dalekie konsekwencje zawodowe" - mówi znajoma pary.

Reklama

To dla Pawła Joanna porzuciła taniec i choreografię. Postanowiła zająć się domem i wychowaniem syna. Czy jednak młoda, aktywna do niedawna zawodowo kobieta, może czuć się szczęśliwa w roli gospodyni domowej?

Niedawno pojawiła się informacja, że mają pojawić się zmiany w programie "You Can Dance", obejmujące m.in. skład jury:

"Słyszałem, że szukają nowego jurora, mówi się o tym, że to może być żona Pawła Małaszyńskiego" - zdradza dziennikarz TVN.

Szefowie stacji biorą podobno poważnie pod uwagę kandydaturę pani Joanny na stanowisko jurora programu. Mamy nadzieję, że skorzysta z tej szansy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje