Reklama
Reklama

Żona Stuhra mierzy się z problemami zdrowotnymi i zapowiada zmiany: "Moje osłabienie sprowokowało nas do zaciągnięcia hamulca"

Katarzyna Błażejewska miała ostatnio duże problemy zdrowotne. Żona Macieja Stuhra poskarżyła się, że lekarze nie potrafią jej poprawnie zdiagnozować, a ta boryka się z brakiem sił. Kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, przewartościowała dotychczasowe sprawy i ogłosiła, iż planuje z mężem zmienić tryb życia!

Katarzyna Błażejewska niedawno mocno zaniepokoiła fanów. Dietetyczka za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że mierzy się z dużymi problemami zdrowotnymi. Kobieta cierpiała na przewlekłe zmęczenie, brak sił, dodatkowo miała powiększone węzły chłonne, a także nieprawidłowe wyniki badań krwi. Lekarze jednak nie potrafili jej zdiagnozować i nie wiedzieli, co tak naprawdę jej dolega.

Wtedy dietetyczka i jej mąż postanowili wziąć sprawy w spoje ręce i sami zadbali o zdrowie!

Reklama

Żona Stuhra opowiada o problemach zdrowotnych. Co jej jest?

Żonę Macieja Stuhra zmartwiły objawy i nagłe osłabienie organizmu. Niestety lekarze nie pomogli jej dotrzeć do tego, skąd u niej takie problemy. Ukochana aktora postanowiła, że sama zadba o swoje zdrowie i postanowiła zafundować sobie odrobinę odpoczynku i relaksu.

Małżonkowie wyjechali z miasta, podróż okazała się zbawienna, a dietetyczka przyznała wprost, że musi "zaciągnąć hamulce" i zacząć żyć mniej intensywnie.

Nieplanowany relaks przyniósł kobiecie spokój psychiczny.

Do swojego wpisu Katarzyna Błażejewska dodała wymowne zdjęcie, które ukazuje ją podczas odpoczynku od natłoku spraw.

Katarzyna Błażejewska: kim jest żona Macieja Stuhra?

Katarzyna Błażejewska-Stuhr podaje, że jest dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Kobieta na swojej stronie internetowej napisała, że "kocha karmić". Żona aktora jest także autorką czterech książek z przepisami na zdrowe dania.

Prywatnie jest mamą Tadzia i Stasia.

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Błażejewska | Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy