Reklama
Reklama

Żona ministra Łukasza Schreibera w Top Model! Nie miała zgody męża

Rusza właśnie kolejny sezon "Top Model", w którym, nie zabraknie niespodzianek. Jedna z nich to uczestniczka Marianna Schreiber, która jest... żoną ministra. Co więcej, zgłosiła się do programu bez jego wiedzy.

Marianna Schreiber, to żona posła PiS, ministra Łukasza Schreibera. Przedstawia się jako magister pedagogiki, przyszła doktorantka oraz nauczyciel/terapeuta. To nie pierwszy raz, gdy zrobiło się o niej głośno. W 2018 roku zamieściła na Twitterze zdjęcie kobiety w koszulce z tęczową flagą z kontrowersyjnym podpisem: "Won z mojego miasta". Wpis szybko został skasowany, podobnie jak konto pani Marianny, jednak to nie powstrzymało fali komentarzy.

Łukasz Schreiber przepraszał wtedy za małżonkę. 

Żona ministra w "Top Model"

Teraz pani Schreiber postanowiła ponownie o sobie przypomnieć, ale w zupełnie innym wydaniu niż 3 lata temu. Zgłosiła się do 10. edycji "Top Model". Powiedziała, że zrobiła to w tajemnicy przed mężem. Co więcej przyszła sama, ponieważ jej obecność w programie "przeczy jego spojrzeniu na obraz rodziny". 

Reklama

Jurorzy nie kryli zdumienia i dopytywali, czym zajmuje się jej partner. Gdy wyszło na jaw, że jest politykiem, a na dodatek znanym ministrem, Dawid Woliński powiedział jedynie: "wow". Mimo różnicy poglądów Marianna chce realizować swoje marzenia i zostać modelką. 

Na swoim Instagramie nagrała wideo, gdzie wyjaśnia, kim jest i że nie wszystko, co mówią o niej media jest prawdą. 

Zaskakujący jest fragment jej wypowiedzi dotyczący środowiska LGBT, stojący w sprzeczności ze sprawą wspomnianego już tweeta. Na nagraniu przekonuje, że ma wśród swoich znajomych osoby LGBT oraz popiera wiele rzeczy, które promuje to środowisko. 

Jury "Top Model" było zachwycone żoną posła i zdecydowało, że przejdzie dalej. Okazało się, że Marianna nie jest pewna siebie, bo bliscy w nią nie wierzą. Udział w programie ma pomóc jej podnieść swoją samoocenę. "Myślę, że taka Marianna zrobi więcej dobrego dla wyzwolenia kobiet, niż niejedna akcja" - podsumował Marcin Tyszka.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Łukasz Schreiber | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama