Nie żyje uczestnik "Chłopaków do wzięcia". Robert "Mana" Głozak miał tylko 49 lat
To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów programu. Nie żyje Robert Głozak, uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia", którego widzowie znali jako "Mana".
49-latek dał się poznać widzom jako niezwykle sympatyczny, spokojny i wrażliwy człowiek. Jego pasja do gotowania i szczere poszukiwanie miłości zjednały mu ogromną sympatię publiczności.
Nie żyje uczestnik "Chłopaków do wzięcia". Wyszło na jaw po fakcie
Informację o śmierci 49-latka przekazano na koniec 479. odcinka wyemitowanego w niedzielę 17 maja na antenie Polsat Play.
"Z głębokim żalem żegnamy Roberta 'Mana' - Poetę, uczestnika serialu 'Chłopaki do wzięcia'" - przekazała produkcja.
Uczestnik show zmarł 12 kwietnia, ale bliscy nie zdecydowali się na podanie przyczyny jego śmierci do publicznej wiadomości. Pogrzeb Głozaka odbył się kilka dni później, 18 kwietnia w Knychówku.
Zobacz też:
Potwierdziły się smutne doniesienia dla fanów kina. Nie żyje słynny filmowy twórca
Nie żyje kolejny aktor "Na Wspólnej". Miał tylko 54 lata








