Reklama
Reklama

Zofia Zborowska wije się w tańcu jako KOCciuszek. Jej bogactwo min mówi wszystko

Zofia Zborowska (35 l.) korzysta z życia i zaproszeń na celebryckie imprezy. Na ostatniej z nich widać, że bardzo dobrze się bawiła, lecz... nie dostosowała ubioru do wieczornych temperatur. W związku z tym pomysłowa celebrytka postanowiła owinąć się kocami. Nietypowe ubranie nie przeszkadzało jej w dobrej zabawie. Jej miny mówią wszystko!

Na czwartkowej imprezie z okazji urodzin portalu kosmetycznego pojawiła się plejada gwiazd. Oprócz Zofii Zborowskiej obecna była też Ewa Wachowicz, Paulina Przybysz, Dorota Soszyńska, Lidia Tofil, Aneta Wikariak i wiele innych... mniej znanych twarzy show-biznesu. 

Zofia Zborowska wije się w tańcu jako KOCciuszek na imprezie kosmetycznej

Czwartkowe przyjęcie było zorganizowane z okazji 22. urodziny portalu kosmetycznego Wizaż. Celebrytka była ubrana w krótką, czarną sukienkę, czarne i ciężkie buty i czarną marynarkę. Elegancki monochromatyczny strój doskonale wyglądał na ściance i oficjalnej części gali. Influencerka Zofia i dawna Miss Ewa Wachowicz zdobyły nawet szklane statuetki. Jednak impreza z kolorowymi drinkami odbywała się na świeżym powietrzu.

Reklama

Zborowska tańczy w kocu na imprezie. Jej miny mówią wszystko

Najlepiej po uroczystej gali bawiła się Zofia Zborowska. Celebrytka jednak nie przypuszczała, że jej stylizacja nie nadaje się do obecnych temperatur. Rozwiązanie znalazła w postaci... koca.

Aktorka z drinkiem w ręce i odziana w szary koc tańczyła wśród ludzi na koncercie Pauliny Przybysz. Później do kocowej stylizacji dołączyła drugi, jaśniejszy, który zarzuciła na plecy.

Myślicie, że rozgrzała się dostatecznie?

Zobacz też:

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska martwią się o małżeństwo córki Zofii. Pilne spotkanie z mamą Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska wspomina zszywanie po porodzie: "Szew dla męża jest hardkorem"

Zborowska poprosiła mamę o pomoc. Tak Winiarska zajęła się wnuczką. "Babcia na medal"

Zborowska chciała pokazać tłuszczyk na okładce. Zdradziła powód decyzji!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy