Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zofia Zborowska ma nowego chłopaka?! To znany sportowiec!

Zofia Zborowska (31 l.) pod koniec maja 2018 roku rozstała się ze swoim chłopakiem i do tej pory wiodła życie jako szczęśliwa i wyzwolona singielka. Jak się okazuje, może przyszedł czas na kolejną miłość?

Mariusz i Zosia byli uroczą parą, jednak związek nie przetrwał próby czasu i aktorka rozstała się z założycielem firmy odzieżowej. W maju wyprowadziła się od byłego chłopaka do swojego nowego mieszkania, którym chętnie chwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zamiast też płakać w poduszkę po utraconej miłości, skupiła się na sobie. Sporo podróżowała, zaczęła intensywnie ćwiczyć i spędzać czas z przyjaciółmi.

Widać było, że dobrze jest jej samej ze sobą, jednak nie wykluczone, że Zofia właśnie się zakochała! W miniony weekend odbyło się wesele, na którym pojawiła się Zofia w towarzystwie przystojnego kawalera.

Reklama

Szybko okazało się, że partnerem Zborowskiej na weselu jest siatkarz, Andrzej Wrona (29 l.). Jednak ani sportowiec, ani celebrytka nie komentują swojej znajomości. Na weselu ponoć nie szczędzili sobie czułych gestów...

Czas pokaże, czy domysły fanów Zosi i Andrzeja były słuszne i faktycznie tych dwoje ma się ku sobie!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje