Reklama
Reklama

Zobacz nowy dom Ilony Łepkowskiej

Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska (55 l.), wyprowadziła się podobno z Warszawy i zamieszkała w posiadłości architekta Czesława Bieleckiego (61 l.).

Scenarzystka mieszkała dotąd w apartamencie na warszawskich Kabatach. Poszła jednak za głosem serca i przeniosła się do "Bartoszówki" - domu swojego partnera, z którym związana jest od roku. Poinformowała o tym w jednym z wywiadów:

- Od jakiegoś czasu myślałam, żeby przeprowadzić się, ale nie miałam na to siły i odwagi. Bałam się mieszkać sama daleko od miasta, ale tak się złożyło, że związałam się z człowiekiem mającym wspaniały dom na wsi, który sam zaprojektował - wyznała.

Jak podaje portal Weranda.pl, dom Bieleckiego, oddalony kilkaset metrów od rezerwatu Skulski Las (woj. mazowieckie), powstawał latami - architekt chciał stworzyć dla siebie enklawę, w której będzie mógł się odciąć od brzydoty.

Reklama

Posiadłość otacza podwórze, z którego właściciel uczynił ogród wewnętrzny. Dwa skrzydła budynku łączy zadaszony taras pod kamienną arkadą. Olbrzymi ogród otoczony jest ziemnymi wałami. Posesja ma pół kilometra długości.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: mieszkania gwiazd | Ilona Łepkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy