Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zobacz nowy dom Ilony Łepkowskiej

Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska (55 l.), wyprowadziła się podobno z Warszawy i zamieszkała w posiadłości architekta Czesława Bieleckiego (61 l.).

Scenarzystka mieszkała dotąd w apartamencie na warszawskich Kabatach. Poszła jednak za głosem serca i przeniosła się do "Bartoszówki" - domu swojego partnera, z którym związana jest od roku. Poinformowała o tym w jednym z wywiadów:

Reklama

- Od jakiegoś czasu myślałam, żeby przeprowadzić się, ale nie miałam na to siły i odwagi. Bałam się mieszkać sama daleko od miasta, ale tak się złożyło, że związałam się z człowiekiem mającym wspaniały dom na wsi, który sam zaprojektował - wyznała.

Jak podaje portal Weranda.pl, dom Bieleckiego, oddalony kilkaset metrów od rezerwatu Skulski Las (woj. mazowieckie), powstawał latami - architekt chciał stworzyć dla siebie enklawę, w której będzie mógł się odciąć od brzydoty.

Posiadłość otacza podwórze, z którego właściciel uczynił ogród wewnętrzny. Dwa skrzydła budynku łączy zadaszony taras pod kamienną arkadą. Olbrzymi ogród otoczony jest ziemnymi wałami. Posesja ma pół kilometra długości.

Dowiedz się więcej na temat: mieszkania gwiazd | Ilona Łepkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje