Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zniszczą "Gwiazdy tańczą na lodzie"?

Wielogodzinne treningi do występów w programach tego typu powodują, że gwiazdy i ich partnerzy bardzo się do siebie zbliżają. Wystarczy wspomnieć "Taniec z gwiazdami" - nawiązano w nim wiele romansów, z których co najmniej trzy przetrwały do dziś.

Nic więc dziwnego, że życiowi partnerzy uczestników uważnie pilnują swoich drugich połówek. Jak pisze "Super Express", "mąż Agnieszki Dulej (24 l.), partnerki z lodowiska Piotra Zelta (39 l.), nie opuszczał jej ani na krok. Był na każdym treningu, a po nich... robił jej awantury".

Reklama

"Oni są dopiero półtora miesiąca po ślubie" - mówi znajomy pary. "I to oczywiste, że mężczyzna jest o nią tak zazdrosny (...). Pewnego dnia nakazano ochronie wyprowadzenie męża. Od tej pory nie ma on wstępu na treningi".

Na każdym treningu pojawia się także chłopak Marysi Sadowskiej (31 l.), zaniepokojony plotkami o jej romansie z łyżwiarzem Rogerem Lubicz-Sawickim (23 l.). Organizatorów śmieszy również zachowanie Uli Dębskiej (20 l.), dziewczyny Rafała Mroczka (25 l.), która niemal go prześladuje:

"Nie występuje w programie, a jest zawsze tam, gdzie on. I zapewne marzy, by choć przez chwilę zająć miejsce łyżwiarki, z którą tańczy aktor" - zdradza jeden z uczestników.

Liczymy na efektowne sceny zazdrości podczas emisji programu.

Dowiedz się więcej na temat: Gwiazdy tańczą na lodzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje