Reklama
Reklama

Znana modelka oskarżona o zabójstwo. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie

Courtney Clenney (26 l.) jest jedną z najbardziej znanych modelek bikini w USA. 26-latka niestety nie może obecnie liczyć na kolejną sesję zdjęciową. Kobieta została bowiem oskarżona o zabicie swojego chłopaka. Sprawą policja zainteresowała się dopiero po 4 miesiącach.

Stany Zjednoczone znowu mają sprawę, którą żyje cały naród. Courtney Clenney to jedna z bardziej znanych modelek bikini. Celebrytka na samym instagramowym koncie zgromadziła ponad 2 miliony wiernych obserwatorów. Działa również na portalu OnlyFans, gdzie publikowała fotografie i nagrania w negliżu.

26-latka mieszkała na Florydzie wraz ze swoim chłopakiem Christianem. Para spotykała się ze sobą od dwóch lat. Jak się później okazało, ich związek nie należał do zbyt udanych.

Courtney Clenney aresztowana za zabicie swojego chłopaka

Courtney Clenney oraz jej partner często się kłócili, a także rozstawali i wracali do siebie. Z zeznań znajomych wynika, że 26-latka bywała agresywna w stosunku do swojego chłopaka. Słowa znajomych pary potwierdza nagranie z monitoringu budynku, w którym mieszkali. Kamery znajdujące się w windzie zarejestrowały kłócącą się parę. Jak się okazuje, doszło do tego na ponad miesiąc przed zabójstwem mężczyzny.

Reklama

Pod koniec marca 2022 roku 26-latka postanowiła zakończyć związek. Ich rozstanie nie trwało jednak długo. Para zeszła się ponownie 1 kwietnia 2022 roku. Po paru dniach znowu się pokłócili - była to sprzeczka ostateczna. Dziewczyna zadzwoniła pod numer alarmowy i powiedziała, że jej partner umiera.

Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, niestety nie uratowali 27-latka. Policja, która również pojawiła się w mieszkaniu, postanowiła zatrzymać i przesłuchać modelkę, jednak nie aresztowała jej. Celebrytka tłumaczyła się, że owszem rzuciła nożem, ale nie spodziewała się, że ugodzi nim swojego chłopaka. Śledczy uznali jej tłumaczenie za wiarygodne i wypuścili na wolność. Dopiero po 4 miesiącach kobieta została aresztowana.

Clenney zatrzymano 9 sierpnia 2022 roku na Hawajach, gdzie miała przebywać na odwyku. Modelka cały czas twierdzi, że działała w obronie własnej. Podczas przesłuchania dalej mówiła, że rzuciła nożem z dużej odległości i przypadkowo go ugodziła. Lekarz sądowy, który bierze udział w sprawie, wyjawił, że wersja wydarzeń modelki jest mało prawdopodobna.

Zobacz też:

Wraca sprawa głośnego morderstwa, które wstrząsnęło Ameryką! Gwiazda serialu "Glee" zaangażowała się w sprawę!

Prokuratura podjęła decyzję w sprawie morderstwa Pawła K. To już koniec dochodzenia?


Morderstwo dziennikarza TVN. Nowe fakty w sprawie Pawła K. szokują


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy