Reklama
Reklama

Znana fotomodelka zniknęła z show-biznesu. Co teraz robi Ewa Sonnet?

Kiedy Ewa Sonnet w 2003 roku weszła w świat show-biznesu, wielu wróżyło jej wielką karierę. Gwiazda faktycznie szturmem zdobyła serca Polaków, ale po wydaniu swojego pierwsze hitu nagle zniknęła. Czym zajmuje się teraz?

Ewa Sonnet rozpoczęła swoją karierę jako modelka, a skończyła jako wokalistka. Teraz pamięta o niej niewielu. Przypominamy zapomnianą celebrytkę i zaglądamy na jej media społecznościowe.

Sonnet przeżyła szybki rozwój kariery i obiecująca przyszłość

Kiedy o Ewie Sonnet pierwszy raz zrobiło się głośno, modelka miała zaledwie 18 lat. Zaczynała jako fotomodelka, a sławę przyniósł jej piękny biust. Krótko po zdobyciu popularności, zainteresował się nią Robert Janson, lider grupy Varius Manx. Z jego pomocą Ewie udało się wydać swój pierwszy utwór - "... i RNB".

Reklama

Piosenka szybko stała się przebojem. Chwytliwy refren oraz oszałamiający wygląd Ewy Sonnet oczywiście przyczyniły się do jego sukcesu. Wokalistka zaczęła być nazywana "polską księżniczką popu", a fani z zapartym tchem oczekiwali kolejnych singli.

Pierwszy album i nowe propozycje

W 2006 roku gwiazda wydała swoją pierwszą i (jak się miało okazać) ostatnią płytę pt. "Nielegalna". Znajdowały się na niej piosenki autorstwa Roberta Jansona. Najpopularniejsze przeboje, które można tam znaleźć to "Daj mi niebo" oraz "Witaj w świecie rozkoszy". W nagraniach pomagali pozostali muzycy zespołu Varius Manx — Michał i Paweł Marciniakowie oraz Sławek Romanowski.

Po premierze płyty około rok później Ewę Sonnet zaproszono do show TVP "Gwiazdy tańczą na lodzie". Występowała tam w parze z Łukaszem Jóźwiakiem. Razem zajęli 10 miejsce na 14 par, biorących udział w konkursie.

Kolejne doniesienia o celebrytce pojawiły się w mediach kilka miesięcy później. Plotki mówiły o rzekomym wyjeździe Ewy Sonnet do USA. Ponoć kobieta spotykała się z popularnym wokalistą i producentem Timbalandem.

W 2008 roku wokalistka zaczęła prace nad drugim albumem, który nigdy się nie ukazał. Ostatnim przejawem Ewy w mediach i w środowisku muzycznym był tekst do utworu "Listen", który opublikowano w 2012.  

Co teraz robi Ewa Sonnet?

Obecne doniesienia o gwieździe mówią, że mieszka za granicą. Ewa jest aktywną użytkowniczką Instagrama, dzięki czemu możemy śledzić jej dalsze losy. Pomimo upływu czasu w dalszym ciągu zachwyca fanów swoim wyglądem. Celebrytka oprócz tego często podróżuje. Jej profil jest bogaty w zdjęcia z różnych, często tropikalnych miejsc. 

Na swoim profilu ma 174 tys. obserwujących. W opisie możemy przeczytać, że dziś działa jako producentka. Jest także uzupełniony o dowcipny dopisek w języku angielskim, że "lakier do włosów jest w niej jedyną sztuczną rzeczą". Gwiazda nadal dodaje dużo zdjęć w strojach kąpielowych. Jesteście zaskoczeni obrotem jej kariery?

Zobacz także:

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem

Anna Wendzikowska zachwyciła stylizacją. "Kobieta z klasą"

Małgorzata Ohme radzi, jak dobrze żyć. Oto do czego zachęca internautów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Sonnet
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy