Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żmuda Trzebiatowska: "Nie epatuję seksualnością"

Marta żałuje, że w "Tańcu z gwiazdami" musiała prezentować głównie gorące, zmysłowe tańce latynoamerykańskie. Twierdzi, że nie lubi "wiercić tyłkiem".

"Każde osobiste czy zawodowe potknięcia czegoś mnie uczą. Staram się z nich wyciągnąć wnioski. Mam optymistyczne podejście do życia" - mówi 24-letnia aktorka w wywiadzie dla RMF Extra

Reklama

"Chyba zawsze taka byłam. Łatwiej znosić takie sytuacje, jeśli się do nich uśmiechasz. Choć jest coś takiego, że w środku coś krzyczy, że to nie prawda!" - dodaje.

Nie żałuje, że odpadła z "Tańca z gwiazdami". Żal jej jednak, że nie mogła zaprezentować się w klasycznych tańcach, które nie epatują seksualnością tak, jak tańce latynoamerykańskie. "Nie lubię wiercić tyłkiem" - mówi.

Najbardziej w tej chwili popularna i najbardziej pożądana przez mężczyzn gwiazda młodego pokolenia aktorów będzie gościem niedzielnego programu RMF Extra. I wtedy dowiecie się, co krzyczy teraz ten jej wewnętrzny głos. Głos buntu po tym, jak odpadła z tanecznego show. I co nieco o jej seksualności.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje