Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żmuda Trzebiatowska i Wieczorek są parą?

Marta rozstała się z Adamem, a Krystian zakończył znajomość z Dorotą. Na salonach plotkuje się, że para od dawna ma się ku sobie...

Piękna aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska (29 l.) i aktor Krystian Wieczorek (38 l.) tak bardzo zaprzyjaźnili się na planie serialu "Julia", że niektórzy zaczęli ich podejrzewać o romans.
Oni jednak nigdy tych informacji nie potwierdzili. I trwali przy swoich oficjalnych partnerach - ona przy starszym o dwanaście lat tancerzu Adamie Królu, on zaś pół roku temu wrócił do swojej wieloletniej partnerki, aktorki teatralnej Doroty Androsz (34 l.).

Reklama

Teraz podobno znowu są sobie bliscy. Komentarza w tej sprawie "Twojemu Imperium" udzieliła Lucyna Kobierzycka, agentka Marty. Czy para faktycznie jest razem?

"Bardzo lubię zarówno Martę, jak i Adama. Niestety, nie jestem w stanie zablokować wszystkich głupot, które się pojawiają na ich temat" - mówi tygodnikowi.

"Sama nie zamierzam też takich doniesień komentować, bo to jest ich życie prywatne. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie".

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | Krystian Wieczorek | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje