Reklama
Reklama

Zmasakrowana Zusje trafiła na SOR. Wszystko przez Lil Masti

Zusje (26 l.) i Lil Masti (32 l.) wystąpiły przeciwko sobie na sobotniej gali High League. Podczas wydarzenia 32-latka mocno poturbowała 26-letnią influencerkę. W niedzielny wieczór media obiegła informacja o bardzo złym stanie zdrowia Zusje. Okazuje się, że obrażenia, które odniosła, są na tyle poważne, że mogą wymagać ingerencji lekarzy.

W sobotę odbyła się długo wyczekiwana gala High League. Podczas wydarzenia na ringu mogli zaprezentować się influencerzy, a także patocelebryci. Niestety całe wydarzenie organizowane przez Malika Montanę nie było najwyższych lotów. Na trybuny wdarli się pseudokibice, a walka wieczoru została odwołana. Lil Masti (posłuchaj!) i Zusje zdążyły jednak zawalczyć.

Reklama

Zusje po walce z Lil Masti trafiła na SOR

Aniela Bogusz i Kamila Smogulecka stanęły w minioną sobotę twarzą w twarz w klatce. Obie panie znane są ze swoich wyczynów w walkach freak-fightów. Lil Masti mogła przez pewien czas pochwalić się nawet pasem mistrzowskim FAME MMA. Obie celebrytki znane są z tego, że walczą do upadłego i nie dają się szybko pokonać.

W tej walce lepsza okazała się jednak Aniela. Jej przeciwniczka nie miała z nią szans. 32-latka atakowała Zusje z każdej możliwej strony. Doskonałe przygotowanie do walki sprawiło, że w ciągu trzech rund zdobyła upragnione zwycięstwo.

Kamila "Zusje" Smogulecka po walce była bardzo poobijana. Z twarzy kapała jej krew, a jeden z łuków brwiowych był mocno rozraniony. Po wydarzeniu High League 26-letnia Kamila musiała pojechać na SOR. Na jej InstaStories pojawiło się nawet nagranie, jak jeździ po szpitalu na wózku inwalidzkim.


Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zusje | Lil Masti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy