Reklama
Reklama

Zjawiskowa Grażyna Torbicka zaskoczyła efektowną kreacją. Zadała szyku na branżowej imprezie

Grażyna Torbicka przez wiele Polek uważana jest za prawdziwą ikonę stylu. Była prowadząca program "Kocham kino" zawsze przywiązuje uwagę do najmniejszych szczegółów i uwielbia występować w eleganckich, klasycznych stylizacjach. Ostatnio na jednej z branżowych imprez zachwyciła prawdziwie ekstrawagancką kreacją.

Grażyna Trobicka od lat związana jest z show-biznesem

Grażyna Torbicka  swoją przygodę z mediami rozpoczęła od współpracy z Telewizją Polską. Początkująca wtedy dziennikarka poprowadziła 23. Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie, który odbył się w 1986 roku.

Prezenterka ze stacją związała się rok wcześniej. Największą popularność przyniósł jej jednak autorski format "Kocham kino". Program cieszył się ogromnym uznaniem wśród telewidzów i nie schodził z anteny przez ponad dwie dekady.

Reklama


Grażyna Torbicka wciąż może pochwalić się mianem jednej z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Przez fanów uznawana jest za prawdziwą ikonę stylu i elegancji. Bardzo dobrze radzi sobie także w mediach społecznościowych - instagramowy profil dziennikarki śledzi już niemal 50 tysięcy internautów.

Grażyna Torbicka pokazała się w efektownej kreacji

Była gwiazda TVP często pojawia się także na branżowych imprezach. Ostatnio 64-latka odwiedziła uroczystą Galę Rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Szczególną uwagę fotoreporterów przyciągnęła jej niezwykła kreacja.

Długa biała suknia znakomicie podkreślała sylwetkę dziennikarki. Całość dopełniała perfekcyjnie dobrana biżuteria. Jak zaprezentowała się na imprezie Grażyna Torbicka? Oceńcie sami!

Grażyna Torbicka o swojej urodzie

Na temat swojej urody Grażyna Torbicka wypowiedziała się niedawno przy okazji wywiadu udzielonego dziennikarzom magazynu "Zwierciadło".

Choć prezenterka zdaje sobie sprawę, że wielu widzów i fanów od początku jej kariery dużą wagę przywiązuje do jej wyglądu, ona sama woli skupiać się na innych cechach.

"Nie przesadzałabym z tymi zachwytami nad moją urodą. Zawdzięczam ją moim rodzicom, nikomu więcej" - tłumaczy.

"Kiedy jesteś postrzegana przez twój pryzmat zewnętrzny, bardzo ci zależy na tym, by dostrzegano też twoje wnętrze. By ktoś był zainteresowany rozmową z tobą, a nie z ładną laleczką. By twój wygląd nie był czymś, na czym ludzie się zatrzymują i nie idą już dalej" - podsumowała w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Zobacz też:

Grażyna Torbicka wyznała, co sądzi o TVP w obecnym kształcie 

Torbicka nagle pokazała dziecko. Plotki o synu latami zbywała milczeniem

Torbicka w ośrodku adopcyjnym. Nagle przekazała oficjalne wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy