Reklama

Reklama

Reklama

Zirytowana Bieniuk komentuje plotki o nowym facecie: "Co mam wam wmawiać kłamstwa?"

Oliwia Bieniuk (19 l.) nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania mediów. Od kiedy w sieci pojawiło się jej zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem, młoda celebrytka nie może opędzić się od pytań ciekawskich fanów. Córka Anny Przybylskiej miała już dość czytania plotek na swój temat i postanowiła raz na zawsze rozprawić się z kwestią jej życia uczuciowego. Czy Oliwia Bieniuk ma chłopaka?

Zirytowana Bieniuk komentuje plotki o nowym facecie: "Co mam wam wmawiać kłamstwa?"

Oliwia Bieniuk, choć dopiero w zeszłym roku pisała maturę, robi co może, by móc nazywać się pełnoprawną celebrytką. Co prawda po udziale w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rzadziej pojawia się na ściankach, bowiem przygotowuje się do egzaminów do szkoły teatralnej, o czym pisaliśmy wcześniej (tutaj).

Reklama

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Oliwii w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Choć ona  stanowczo zaprzeczała, jakoby w jej życiu miał pojawić się nowy mężczyzna, to internauci nie dali tak prędko za wygraną i zasypali Bieniuk pytaniami na temat jej życia uczuciowego. W końcu zeszłoroczna maturzystka postanowiła odnieść się do tych męczących już ją plotek podczas Q&A na InstaStories.

Bieniuk przyznaje, że plotki na temat jej domniemanego związku są już dla niej męczące. Celebrytka chce, aby kwestia jej relacji z mężczyznami pozostała tylko jej sprawą.

O tym, jaka jest ta "różnica" między "relacją" a "związkiem", Oliwia nie zechciała już wyjaśnić. 

Wierzycie jej zapewnieniom?

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji kusi w sieci! Co za pozy...

Eurowizja 2022. Wojciech Glanc tłumaczy się ze złej przepowiedni. Pisze o "ustawce"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy