Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk wywołał rodzinny skandal z "synową". Niezadowolona Faustyna przerwała milczenie!

Zenek Martyniuk jakiś czas temu oznajmił w jednym z tabloidów, że syn Daniel i jego wybranka Faustyna nie mają co liczyć na jego pieniądze, bo ten nie da ani grosza na ich wesele. Król disco polo żalił się, że "dopiero co" jedynak żenił się z matką swojej córeczki, a potem skończyło się nieciekawie dla wszystkich. Niespodziewanie odpowiedzieć być może przyszłemu teściowi postanowiła sama Faustyna. Kobieta ma mu do powiedzenia kilka słów...

Zenek (posłuchaj!) i Danuta Martyniukowie przez ostatnie lata nie mogli z pewnością narzekać na nudę. Już nieźle się o to postarał ich jedynak. 

Daniel ma swoje za uszami, a o jego perypetiach tabloidy niemal nieustannie się rozpisywały. Trzeba przyznać, że działo się u niego sporo, łącznie z problemami z prawem. 

Spore emocji wzbudziło także jego życie uczuciowe. Chłopak ożenił się w 2018 roku z Eweliną z Rusocic, która urodziła mu córkę. 

Reklama

Szczęście nie trwało długo, a w 2020 roku doszło do rozwodu. Szybko okazało się, że młody Martyniuk postanowił wrócić do swojej dawnej dziewczyny Faustyny, z którą rozstał się, gdy poznał Ewelinę. 

Od miesięcy Daniel i Faustyna chwalą się wspólnymi zdjęciami. Niedawno Martyniuk był nawet na rodzinnej uroczystości w domu ukochanej, więc wygląda na to, że to chyba coś poważnego. 

Tabloidy zaczęły więc dociekać, czy przypadkiem nie szykuje się ślub w rodzinie Martyniuków. Natychmiast postanowił więc zareagować Zenek, który oznajmił w "Super Expressie", że na kolejne wesele Daniela nie da ani grosza. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Partnerka Martyniuka przerwała milczenie

W "Twoim Imperium" ukazał się właśnie krótki wywiad z Faustyną, która postanowiła publicznie odnieść się do słów przyszłego teścia. Ta oznajmiła, że jak Zenek nie dołoży się do wesela, to są przecież jeszcze jej rodzice.

"Sama impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli... Ja pracuję, a do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców — czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzą z rodziny  adwokacko-medycznej" - oznajmiła Faustyna w "Twoim Imperium". 

Nie potwierdziła jednak, czy niebawem szykuje się ślub z Danielem, ale zapewniła, że "z ceremonii nie zamierza rezygnować". 

"Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin" - dodała.

Zdradziła też, jak układają się jej relacje z Zenonem i Danutą. Faustyna przyznała, że poznała ich już w 2017 roku, gdy zaczęła spotykać się z Danielem. Wtedy to przyjęli ją bardzo przyjaźnie.

"Sytuacja podlegała wahaniom w związku z zaistniałymi przypadkami, mimo to jest ona poprawna" - wyznała. Na koniec zapewniła, że świetnie się dogadują z Danielem i wspólnie dążą do tego, aby "zapanował spokój". 

Zobacz też:

Zenon Martyniuk zachwala wnuczkę. Będzie gwiazdą?

Zenon Martyniuk postawił się żonie i synowi. Nie da ani grosza

Zenek Martyniuk: Sensacyjne plotki o synu to jednak prawda. Wsypała go kochanka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk | Danuta Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy