Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Zenek Martyniuk nie żyje"! Szokujące wpisy w mediach społecznościowych

Zenon Martyniuk (49 l.) padł ofiarą okrutnej manipulacji. W mediach społecznościowych pojawiły się fake newsy donoszące o rzekomej śmierci gwiazdora disco polo! Na szczęście artysta ma się dobrze.

W życiu Zenona Martyniuka słodko-gorzkie chwile. Z jednej strony musiał mierzyć się z kłopotami z synem, który nie dość, że ostro skonfliktował się z żoną i teściami, to jeszcze został aresztowany za posiadanie marihuany. Wydaje się jednak, że u Daniela zaczyna układać się coraz lepiej. Wyjaśnił sobie pewne sprawy z Eweliną, a niedawno został ojcem. 

Reklama

Z drugiej strony "król disco polo" bardzo cieszy się z pojawienia się na świecie pierwszej wnuczki. Mała Laura na pewno już skradła jego serce. 

Niestety, miłe rodzinne wydarzenia mogą zostać przyćmione przez okropne plotki z internetu. "Zenek Martyniuk nie żyje" - czytamy w fake newsach, które szerzą się na Facebooku.

Niektórzy uwierzyli szokującym nagłówkom i odwiedzili strony internetowe z nieprawdziwymi doniesieniami na temat Martyniuka. Niestety, niebezpieczne odnośniki udostępnili dalej, tym samym narażając innych użytkowników sieci. 

Ofiarami tego typu ponurego żartu padli wcześniej inni artyści, m.in. Franciszek Pieczka, Janusz Gajos, Tadeusz Sznuk, Jan Pietrzak i Marcin Miller.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama