Reklama

Reklama

Reklama

Żebrowscy gotowi na wielki dzień w ich życiu. Poród czwartego dziecka tuż-tuż!

​Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra przygotowują się na wielki dzień. Niedługo na świat przyjdzie ich czwarte dziecko.

Michał i Aleksandra Żebrowscy przygotowują się do narodzin kolejnego dziecka

Aleksandra (34 l.) i Michał  Żebrowscy (49 l.) pobrali się 13 lat temu. Para wychowuje już trzech synów: dwunastoletniego Franka, dziewięcioletniego Henia i półtorarocznego Feliksa. W lutym żona aktora poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka. Ola napisała wówczas na Instagramie w zabawny post. Zamieściła zdjęcie testu ciążowego i napisała: "Dwie kreski mimo szczepienia #toniecovid #tomichał". Posypały się gratulacje od przyjaciół i fanów.

Reklama

Jak zdradza magazyn Rewia, para nie zna płci czwartego dziecka. Chcieliby, aby tym razem była to córka, jednak czwartego chłopca też powitają z radością.

Tak liczna rodzina w branży show-biznesowej to rzadkość. Wielu znajomych pary dziwi się, że w tak niepewnych czasach zdecydowali się na kolejne dziecko. Jednak Michał Żebrowski na brak pracy nie może narzekać. Od lat prowadzi Teatr 6. piętro oraz fundację działającą przy teatrze. Do tego w ostatnim czasie zarobił sporo na reklamach sieci restauracji oraz operatora telefonii komórkowej. Zatem rodzina nie musi martwić się o przyszłość finansową. Z kolei co do zaopiekowania się liczną gromadką, to tutaj Ola Żebrowska ma duże doświadczenie. Dla żony aktora pielęgnacja niemowląt, organizowanie czasu licznej rodzinie to normalność. Świetnie się w tym odnajduje, bo sama wyrosła w podobnych warunkach. 

Żebrowscy już dokładnie zaplanowali, że jak tylko urodzi się maluszek, a Ola dojdzie do siebie, całą rodziną wyjadą do ich ukochanego domu w górach. Ma to być latem, więc cała rodzina będzie mogła nacieszyć bliskością w otoczeniu natury.

Kim jest Michał Żebrowski?

Michał Jan Żebrowski urodził się 17 czerwca 1972 roku w Warszawie. W 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Wielką popularność przyniosły mu role w najważniejszych polskich produkcjach: "Pan Tadeusz", "Ogniem i mieczem", "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem". Wcielił się również w postać Geralta z Rivii w produkcji z 2001 roku. W 2010 stworzył z Eugeniuszem Korinem warszawski Teatr 6. piętro, którego jest dyrektorem. Prywatnie od 2009 roku jest mężem o 15 lat młodszej Aleksandry Żebrowskiej, z którą ma trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

Zobacz też:

Ola Żebrowska dementuje! "Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży"

Władimir Putin ukrył swoich bliskich w podziemnym mieście?! Niebywałe, jak wygląda schron prezydenta!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy