Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zbigniew Zamachowski w coraz gorszej sytuacji!

Zła passa Zbigniewa Zamachowskiego (55 l.) trwa. Jest już tak źle, że aktor nie wytrzymał i pożalił się na swoje życie w jednym z wywiadów.

Odkąd aktor związał się z Moniką Pietkiewicz-Richardson-Malcolm-Zamachowską, jego życie wyraźnie się skomplikowało. Pogorszeniu uległy kontakty z dziećmi z pierwszego małżeństwa, ostatnio przeszedł skomplikowaną operację nogi, co też wpłynęło niekorzystnie na jego samopoczucie. Do tego doszły problemy z pracą. 

Reklama

Czy doszło już do tego, że za swoje niepowodzenia Zbyszek zaczyna obwiniać ukochaną? Jeden z ostatnich wywiadów raczej nie spodoba się Monice: 

"Dopóki byłem przykładnym mężem i ojcem, wszystko się zgadzało. Gdy moje życie się zmieniło, przestało się zgadzać" - przytacza jego gorzkie słowa magazyn "Show".

Zbyszek może mieć już dość ponoszenia kosztów swojej decyzji sprzed trzech lat, kiedy to został mężem Moniki. Mamy nadzieję, że nie skończy się to kolejnym rozwodem! Choć wtedy Monika mogłaby prześcigać się w ilości nazwisk z Agnieszką Badziak-Woźniak-Starak i Małgorzatą Bukaczewską-Rozenek-Majdan.

Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski Zbigniew | Monika Zamachowska | Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje