Reklama

Reklama

Reklama

Zastąpi Marka Sierockiego. Aleksander Sikora dostał szansę w "Szansie na sukces"

Aleksander Sikora (32 l.) zastąpi Marka Sierockiego w "Szansie na sukces", jak poinformowała Telewizja Polska. Zostanie tym samym już czwartym prowadzącym w historii programu. Jesienny sezon będzie związany z polskimi eliminacjami uczestników do Eurowizji Junior.

Aleksander Sikora zastąpi Marka Sierockiego w "Szansie na sukces"

Aleksander Sikora zostanie nowym prowadzącym "Szansy na sukces". Telewizja Polska oficjalnie potwierdziła wiadomość na swoim Instagramie. Jesienny sezon muzycznego programu będzie połączony z polskimi eliminacjami do Eurowizji Junior.

Od wiosny zeszłego roku "Szansę" prowadził dziennikarz muzyczny, Marek Sierocki. Jego miejsce zajmie teraz Olek, który w 2019 roku dołączył do ekipy "Pytania na śniadanie" i od tamtej pory regularnie pojawia się na antenie TVP. 

Reklama

Sikora sprawdził się już w roli gospodarza wydarzeń rozrywkowych, takich jak "Wakacyjna Trasa Dwójki" czy "Sylwester Marzeń" oraz jako komentator Eurowizji 2020. Będzie on już czwartym prowadzącym program w historii.

"Szansa na sukces": poprzedni prowadzący

W 2012 roku po 20 latach ze współpracy zrezygnował Wojciech Mann, natomiast Artur Orzech został zwolniony z pracy w trybie natychmiastowym po tym, jak nie pojawił się na planie bez uprzedzenia, ponieważ nie wyraził zgody na udział w odcinku z gwiazdami disco polo.

TVP dodała też w komentarzu, że "Szansę na sukces. Opole" poprowadzi jak zwykle Marek Sierocki.

Zobacz też:

Olek Sikora nieźle odleciał. "Telewizja Polska jest ostoją polskości". Kurski będzie dumny

Wiktoria Gąsiewska okładała pięściami samochód! Kobieta zaczęła ją nagrywać

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Sikora | Szansa na sukces | Marek Sierocki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy