Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zapracowana Ida Nowakowska za kulisami "You Can Dance" karmi piersią. Tak wygląda macierzyństwo?

Ida Nowakowska (30 l.) zaledwie kilka tygodni po porodzie wróciła na antenę telewizji publicznej! Później okazało się, że nawet udało jej się wygryźć dwie koleżanki, które także ubiegały się o stanowisko w "You Can Dance". Teraz szczęśliwa mama pokazała, jak tak naprawdę wygląda macierzyństwo.

Jakiś czas temu wyszło, że Ida Nowakowska poprowadzi najnowszą edycję "You Can Dance. Nowa generacja". 

Bezsprzecznie prowadzącej "Pytanie na śniadanie" nie można odmówić kompetencji w dziedzinie tańca. Jednakże zaskakujący był tak szybki powrót Idy do telewizji. Przecież dopiero co została po raz pierwszy mamą.

"Super Express" donosił, że o tę posadę walczyły m.in. Anna Mucha oraz Katarzyna Cichopek. Jednak okazało się, że w tej sprawie Nowakowska pozostawia konkurencję daleko w tyle. 

Nowa produkcja show różnić będzie się jednak od tej TVN-owskiej, bowiem dedykowana jest młodzieży. Program skierowany jest do dzieci w wieku 8-13 lat.

Ida jako dumna mama chętnie chwali się swoją pociechą na Instagramie. Odkąd na świecie pojawił się jej synek, na profilu nie brak filmików z jego udziałem. 

Reklama

Nowakowska nie zamierza jednak siedzieć w domu. Gwiazda TVP zabiera pociechę na plan, a w opiece pomaga jej mąż.

Wszystko wskazuje na to, że doskonale radzi sobie z pogodzeniem życia prywatnego z karierą zawodową. W przerwach pomiędzy castingami "You Can Dance" znalazła chwilę, by nakarmić synka, czym również pochwaliła się na swoim profilu.

Trzeba przyznać, że taka wielozadaniowość jest godna podziwu! Ida nie rezygnuje z intensywnej pracy, a jednocześnie spędza czas ze swoimi maleństwem. 

Tylko czy backstage programu rozrywkowego to dobre miejsce na budowanie relacji z malcem?

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | You Can Dance | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje