Reklama

Reklama

Reklama

Żaneta Gortat-Stanisławska i Ewa Chodakowska pokazują ludzką twarz. Mocno zaszalały?

Żaneta Gortat-Stanisławska, to żona Marcina Gortata, ale też influencerka i bizneswoman. Celebrytka właśnie pochwaliła się zdjęciem w zaskakującym towarzystwie. Okazuje się, że na wakacjach w Grecji spotkała... Ewę Chodakowską, z którą pozwoliła sobie na dużych rozmiarów szaleństwo. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Żaneta Gortat-Stanisławska i Ewa Chodakowska przyjaźnią się?

Żaneta Gortat-Stanisławska to ukochana polskiego koszykarza, Marcina Gortata. Influencerka chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoją codziennością za pośrednictwem social mediów. Właśnie opublikowała zdjęcie ze słonecznych wakacji w Grecji, gdzie spotkała się z... Ewą Chodakowską.

Chodakowska i żona Gortata zjadły ogromny deser

Piękne panie pokazały wspólne zdjęcie, na którym pozują z talerzami, na których znajdują się imponujących rozmiarów desery. Na nikim nie zrobiłoby to większego wrażenia, gdyby nie fakt, że zarówno Żaneta, jak i Ewa, mają bardzo restrykcyjne diety i ciężko uwierzyć, że influencerki mogły faktycznie pozwolić sobie na naleśniki z lodami i czekoladą. Okazuje się, że gwiazdy zrobiły wyjątek i szczęśliwe zjadły wysokokaloryczny posiłek, ciesząc się wakacjami.

Reklama

Jak się chwile później okazało, zdjęcie wywołało burzę na Instagramie. Nie jest tajemnicą, że Ewa Chodakowska poza promowaniem ćwiczeń w sieci, stawia duży nacisk na propagowanie zdrowej diety i przekonuje kobiety do dbania o siebie nie tylko ze względów wizualnych, ale i zdrowotnych. Pod fotką pojawiło się również bardzo dużo komentarzy wspierających celebrytki w przyjmowaniu "nadprogramowych" kalorii.

Zobacz też:

Ewa Chodakowska nagle przerwała urlop, bo musiała być operowana! Teraz odwołała swoje słowa

Ewa Chodakowska idzie do szpitala. „Czeka mnie zabieg – pilna sprawa”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już się rozstali? Na horyzoncie nowy adorator

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska | Żaneta Gortat-Stanisławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy