Reklama
Reklama

Zakochany Rzeźniczak dokazuje z ukochaną. Nagranie z łóżka mówi wszystko

Jakub Rzeźniczak po tragedii jaką była śmierć jego synka, na chwilę wycofał się z social mediów. Dziś piłkarz przerwał ciszę i opublikował romantyczne nagranie z sypialnianych pieleszy. Na krótkim filmiku tuli się do nowej ukochanej i głaszcze ich wspólnego psiaka. Uroczo?

Jakub Rzeźniczak chwali się nagraniem z łóżka. Romantyczny poranek z Paulą Nowicką

Jakub Rzeźniczak to piłkarz, który bardziej niż ze swoich osiągnięć na murawie znany jest z licznych podbojów miłosnych. Mimo dość młodego wieku może poszczycić się długą listą pięknych partnerek, z którymi miło spędzał zwykle dość krótkie okresy. Gdy poznał Magdalenę Stępień wszystko miało się zmienić - modelka zaszła w ciążę ze sportowcem, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Przypomnijmy, że sytuację zaognił konflikt między byłymi kochankami, wynikający z ciężkiej choroby ich synka Oliwera. 2-latek zmarł pod koniec sierpnia, a Rzeźniczak postanowił wycofać się ze social mediów.

Reklama

Po wielu tygodniach milczenia, piłkarz zdecydował się opublikować na Instagramie nagranie, na którym widać, jak tuli się do swojej nowej partnerki w łóżku. Zakochanym towarzyszy czworonożny przyjaciel, a cała trójka sprawia wrażenie szczęśliwych.

"Idealny poranek" - podpisał krótkie video sportowiec.

Jakub Rzeźnczak swoje szczęście dzieli z Paulą Nowicką od sierpnia ubiegłego roku. Wiele osób zarzucało piłkarzowi, że zaczął spotykać się z pięknością, kiedy jego była dziewczyna, Magdalena Stępień, była jeszcze w ciąży. Uczucie, które wybuchło między Kubą a Paulą było tak gwałtowne, że gdy zakochani pojechali na wakacje do Nowego Jorku sportowiec poprosił Nowicką o rękę. Parę musiała też połączyć miłość do piłki nożnej, bowiem dziewczyna swojego czasu była odpowiedzialna za marketing w klubie Stal Rzeszów.

Zobacz też:

Kochał wiele razy, teraz przeżywa osobisty dramat. Co się dzieje z Jakubem Rzeźniczakiem?

Magdalena Stępień cierpi po śmierci Oliwierka. Na Instagramie dała do zrozumienia, co czuje

Jakub Rzeźniczak w pierwszym wywiadzie po śmierci syna: "Czułem się jak w filmie..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Magdalena Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy