Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zakochany Adam Kraśko wyrusza w trasę koncertową!

Adam Kraśko (43 l.) po udziale w programach "Rolnik szuka żony" i "Celebrity Splash" chce podbić polski rynek muzyczny!

Do stolicy z Pasiecznik Dużych koło Hajnówki trafił dzięki znajomym. Chciał się zakochać i odmienić życie. Nikogo nie udawał, szczerze opowiadał o swoich słabościach. Właśnie za to pokochały go miliony kobiet.

Reklama

Ostatnio wiele dzieje się w jego życiu - współpracę zaproponował mu m.in. Radosław Liszewski z zespołu Weekend, autor przeboju "Ona tańczy dla mnie".

Wokalista disco polo postanowił odświeżyć starą piosenkę Romualda Lipki "Zabawa w stylu folk", napisaną dla Krzysztofa Krawczyka, i wraz z Adamem nagrać ją od nowa.

Rolnik bezbłędnie wypadł w nagraniu. I wkrótce czeka go trasa koncertowa z zespołem Weekend.

- Nim to nastąpi, muszę o siebie trochę zadbać - mówi Kraśko "Rewii".

Niewiele myśląc, przyjechał PKS-em do Warszawy. Ponieważ schudł już około 8 kilogramów, musiał wymienić garderobę. Szukał więc w sklepie z tanią odzieżą i w markowych sieciówkach. Ale to pewnie nie ostatnie takie zakupy Adama.

- Zamierzam chudnąć etapami - tłumaczy. Ogromnym dopingiem jest dla niego wizja świetnie rozwijającej się kariery. Niewykluczone, że już wkrótce nie będzie przyjeżdżał do stolicy PKS-em, lecz własnym wozem. Dla Oli Ciupy przeprowadzi się też do Warszawy?

- Ola to świetna dziewczyna. Polubiliśmy się. Chciałem nawet opuścić program, kiedy ona odpadła, bo przecież byłem gorszy! Ale fani mi na to nie pozwolili - mówi zakochany Adaś.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje