Reklama
Reklama

Zającówna potwierdziła radosną nowinę. "Dzieci w domu to zawsze radość"

Elżbieta Zającówna (63 l.) ma powody do radości. Rodzina aktorki znów się powiększyła. Artystka mówi, że "dzieci w domu to zawsze radość". Teraz każdą wolną chwilę będzie spędzać właśnie z nimi.

Elżbieta Zającówna: szczęście w rodzinie

Elżbieta Zającówna nie może narzekać na brak zajęć. Aktorka cały czas angażuje się w rozmaite projekty. Zarówno jako wiceprezeska Fundacji Polsat, jak i członkini spółki producenckiej "Gabi", gwiazda ma masę pracy. Teraz jednak będzie musiała wygospodarować w swoim grafiku nieco wolnego czasu, ponieważ jej rodzina znów się powiększyła. Elżbieta Zającówna w wywiadzie dla gazety "Świat i Ludzie" podzieliła się radosną nowiną. Wyznała, że doczekała się "wnuczki".

Reklama

Oliwia przyszła na świat w Krakowie. Jej ojcem jest Tomasz, czyli syn siostry Elżbiety Zającówny. Niestety kobieta zmarła kilka lat temu i nie miała okazji poznać swojej wnuczki. Jej dzieci: Tomasz i Marta na szczęście mogą liczyć na wsparcie cioci, która z chęcią im pomaga. 

Sama Elżbieta Zającówna ma jedną córkę. 30-letnia dziś Gabriela jest owocem jej małżeństwa z Krzysztofem Jaroszyńskim. Marta i Tomasz są dla Gabrieli niczym rodzeństwo. Łączy ich bardzo silna więź.

Elżbieta Zającówna potwierdziła radosną nowinę

Elżbieta Zającówna jest ogromnie szczęśliwa z narodzin "wnuczki". Bardzo wczuła się w rolę babci i marzy o tym, aby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Oliwia to jednak niejedyna pociecha w rodzinie. Pani Marta wcześniej doczekała się także bliźniaków. Dzieci mają już dwa lata.

Gwiazda uwielbia spędzać czas z rodziną, dlatego każdą wolną chwilę przeznacza właśnie na kontakty z bliskimi. Choć na co dzień mieszka w Warszawie, gdy tylko może przyjeżdża do Krakowa. Ostatnio odwiedziła krewnych podczas weekendu majowego.

Pomimo tego, że aktorka prowadzi bardzo intensywny tryb życia, nigdy nie zapomina o swoich bliskich. To oni są dla niej zawsze na pierwszym miejscu.

Zobacz też:

Zawadzka przyłapana na czułościach. Ukochany to prawdziwy przystojniak

Nie żyje Vangelis. Twórca muzyki do "Rydwanów ognia" przegrał z COVID-19

Anna Lewandowska podczas igraszek z Robertem. Wyjątkowo gorące wakacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Zającówna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy