Reklama
Reklama

Z całej Polski płyną gratulacje dla Kubackich. Olbrzymie wzruszenie ich przyjaciół

Dawid Kubacki ogłosił w piątkowe popołudnie szczęśliwą wiadomość, na którą Polacy czekali od wielu dni. Jego żona Marta Kubacka po długich tygodniach walki wróciła do domu. Na zdjęcie uśmiechniętego małżeństwa entuzjastycznie zareagowały gwiazdy.

Marta Kubacka wróciła do domu

Piątkowy wieczór to niezwykle szczęśliwy moment dla wszystkich fanów małżeństwa Kubackich. Jak ogłosił oficjalnie Dawid Kubacki na swoim Facebooku i Instagramie, jego ukochana żona Marta Kubacka wróciła do domu. Popularny polski skoczek nie ma zresztą wątpliwości, że  doszło do "cudu". Co ważne, podkreślił przy tym ogromny udział pracowników służby zdrowia, którzy przez wiele dni zajmowali się jego małżonką.

Reklama

Radość Dawida i Marty Kubackich oczywiście nikogo nie dziwi, choć to dopiero początek powrotu do optymalnej formy. Sam skoczek dodaje w swoim poście, że słowa otuchy "nadal będą potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację", a on "uczy się nowej rzeczywistości". W piątek mieliśmy jednak do czynienia z dniem wielkiego triumfu, bo przecież Marta Kubacka trafiła do szpitala pod koniec marca w stanie krytycznym, a lekarze dosłownie "walczyli o jej życie".

Rywale Dawida Kubackiego zareagowali na wieści

Jak łatwo się domyślić, pod postami Dawida Kubackiego błyskawicznie zaroiło się od wyrazów zadowolenia, gratulacji i szczerej radości. Entuzjazm z powrotu Kubackiej do domu wyrazili nie tylko liczni kibice polskiego reprezentanta, ale też inni skoczkowie i polskie gwiazdy. Nie zabrakło głosów ze strony zawodników, którzy przecież należą na co dzień do rywali Kubackiego w trakcie turniejów.

"Z miłością, wiarą i zaufaniem jest wszystko możliwe" — napisał Gregor Schlierenzauer, a Daniel Huber dodał: "Bardzo dobre wiadomości. Wszystkiego najlepszego na czas rehabilitacji". Radosny komentarz zostawił też Norweg Halvor Egner Granerud, który w trakcie sezonu walczył z Kubackim o Krzystałową Kulę: "Świetna wiadomość! Szerokiej drogi do domu i powodzenia we wszystkim" - napisał.

Krzysztof Skórzyński, Magdalena Stępień i inni gratulują Kubackim

Gratulacje w stronę Kubackich płyną też od polskich celebrytów. Będący blisko z obojgiem Krzysztof Skórzyński napisał: "Cudowna informacja!!! Wspaniale, że ten bieg już się zakończył", zaś Damian Michałowski dodał: "Lepiej być nie mogło! Brawo Marta, brawo Wy i ukłony w pas dla całej załogi z Zabrza. Tytuł mistrzowskiej drużyny 2023 wędruje do nich".

Komentarze pod postem Dawida Kubackiego napisali też m.in. Magdalena Kubacka, organizatorzy Turnieju Czterech Skoczni, Joanna Jędrzejczyk, Łukasz Kaczmarek i Anita Włodarczyk.

Zobacz też:

Krzysztof Skórzyński jest przyjacielem Kubackich. Gdy mówił o Marcie, łamał mu się głos

Tak poznali się Dawid Kubacki i jego żona Marta. Ich historia chwyta za serce

Dawid Kubacki nie ukrywał, że święta wielkanocne były trudne. Spędzili je w szpitalu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy