Reklama
Reklama

Wyzwolona Kasia Cichopek pokazała ciało w bikini! Piersi też poczuły wolność! "Ja już po"

Kasia Cichopek postanowiła spędzić tegoroczne Święta Wielkanocne na Malediwach. Wybrała się tam z dziećmi oraz bratem Jackiem i jego rodziną. Gwiazda korzysta więc z odzyskanej niedawno wolności w najlepsze. Zaprezentowała się już w kusym stroju kąpielowym, który eksponował jej ponętny biust. Właśnie pochwaliła się kolejną stylizacją. Tak kusi gorąca singielka?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem, co potwierdzili w oficjalnym oświadczeniu kilka tygodni temu.

Para postanowiła rozstać się w zgodzie. Dogadali się w kwestii opieki nad dziećmi, by ich pociechy jak najmniej odczuły problemy rodziców. 

Kasia i Marcin wymieniają się opieką nad nimi co tydzień. Tak się złożyło, że Wielkanoc przypadła Cichopek, więc aktorka postanowiła zrobić Helenie i Adamowi niezłą niespodziankę.

Kochająca mama, by przebić wyjazd z ojcem do Sopotu, zabrała dzieciaki na Malediwy. Towarzyszą im jej brat oraz jego rodzina. 

Reklama

Cichopek kusi na Malediwach

W czwartkowe popołudnie na Instagramie Kasi pojawiła się pierwsza fotka z rajskiej wyspy. Kasia zaprezentowała się w seksownym bikini. 

"Święta Wielkanocne" - podpisała fotki w wystrzałowym stroju.

Oczywiście to był dopiero przedsmak dla fanów, bo aktorka zapewne każdego dnia będzie się chwaliła nowymi zdjęciami. Właśnie zamieściła fotkę w czarnym stroju kąpielowym, z wycięciem odsłaniającym jej ponętne piersi. 

"Ja już po kawie, a Wy?" - zapytała fanów.

Zazdrościcie jej? 

Zobacz także:

Górniak zablokowała publikację swoich zdjęć z Carrerasem! "Wypadła za grubo"

Zniszczono grób znanego aktora. Został zdewastowany! "Kto to zrobił?"

Jackowski był w szoku, gdy to zobaczył! "Niebywały skandal światowy"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy