Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wytatuował sobie Paris na klacie!

Benji Madden postanowił wyrazić swoją miłość do Paris Hilton, umieszczając jej podobiznę na swojej klatce piersiowej pomiędzy dwoma wróblami, które rezydują tam już od jakiegoś czasu i które symbolizują starszego brata i młodszą siostrę muzyka.

Dzięki temu Paris wyląduje w sąsiedztwie rodziny artysty, przez co Benji chce dać jej do zrozumienia, jak bardzo ważny jest dla niego ich związek.

Reklama

Madden ma już na swoim ciele imponującą kolekcję tatuaży. Najbardziej dumny jest z wizerunku Benjamina Franklina, który zajmuje prawie całe plecy muzyka oraz z reprodukcji "Ostatniej wieczerzy" na lewej ręce.

Paris jest zachwycona pomysłem swojego chłopaka i czym prędzej pospieszyła z propozycją, że również ona zrobi sobie tatuaż - wytatuuje sobie imię rockmana na piersi. Tymczasem, dość niespodziewanie, Benji kategorycznie jej tego zabronił.

"Ten tatuaż, to najwspanialszy dowód miłości, jaki mogłabym otrzymać. Również chciałam zrobić sobie tatuaż - specjalnie dla Benjiego, ale mi nie pozwolił. Uważa, że bez tatuaży wyglądam czysto i niewinnie" - powiedziała Paris prasie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje