Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wyrzucili Figurę z publicznego radia! Pracownica rozgłośni ujawnia szczegóły!

Katarzyna Figura (55 l.) zupełnie się tego nie spodziewała. Informacja o zakończeniu współpracy była dla niej zaskoczeniem. Co zrobi aktorka?

W studiach Radia Gdańsk czuła się jak w domu. Katarzyna Figura bardzo lubiła swoją pracę w rozgłośni, była jej „głosem”.

Reklama

Włodarze stacji zgłosili się do niej cztery lata temu, gdy postanowiła zmienić swoje życie i wyprowadziła się z córkami z Warszawy. 

"Kiedy zaczynaliśmy współpracę, Katarzyna Figura miała bardzo rozpoznawalne nazwisko i właśnie przeprowadziła się na Wybrzeże. Było o niej głośno" – mówi "Na Żywo" Agnieszka Michajłow z Radia Gdańsk.

Niestety, w tym czasie aktorka przeżywała różne zawirowania. Najbardziej na jej życiu zaważyła ciągle nie zakończona sprawa rozwodowa z Kaiem Schoenhalsem.

Czy to nadszarpnęło jej wizerunek i sprawiło, że rozgłośnia zakończyła z nią współpracę? 

"Przyglądaliśmy się temu, co robią aktorzy, co się u nich dzieje. Ostatecznie podjęliśmy decyzję o zmianie. Panią Katarzynę zastąpił Rafał Królikowski" – tłumaczy Agnieszka Michajłow. 

Figura ma szansę sfinalizować rozwód w tym roku. Potem musi zadbać o swoją pozycję zawodową. W końcu tylko na jej głowie jest utrzymanie siebie i dwóch córek. 

Wyznała bowiem, że były mąż nie płaci jej alimentów.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje